Sayfa 118/135 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1. Merhaba metastock hakkında yardıma ihtiyacım var bi turlu çözemedim. Metastock 11 kullanıyorum matriks ten ms dowloader satin aldim sadece günlük grafiklere bakabiliyorum dakikalik ve saatlik grafikleri açmıyor dosya dizininde hiç gözükmüyor uzun zaman önce windows 7 veya xp kullaniyordum ozaman hiç sorun olmuyordu windows 10 dan kaynaklanabilirmi crak limetastock kullanıyorum birçok değişik kaynaktan indirdim denedim sadece günlük grafikler çıkıyor saatlik ve dakikalık grafikleri nasil görebilirim yardimci olursaniz sevinirim herkese bol kazançlar

2. Merhaba, uzun süre Ninjatrader 8 vs programlarda çalışıp veri problemleri nedeniyle metastock programına dönmüş bulunmaktayım. Nijatrader 8'de kullandığım bir gösterge vardı. https://mboxwave.com/ bu sisteme benzer bir şey metastock dilinde yapabilmek mümkün mü?

3.  Alıntı Originally Posted by pokerface Yazıyı Oku
    Merhaba metastock hakkında yardıma ihtiyacım var bi turlu çözemedim. Metastock 11 kullanıyorum matriks ten ms dowloader satin aldim sadece günlük grafiklere bakabiliyorum dakikalik ve saatlik grafikleri açmıyor dosya dizininde hiç gözükmüyor uzun zaman önce windows 7 veya xp kullaniyordum ozaman hiç sorun olmuyordu windows 10 dan kaynaklanabilirmi crak limetastock kullanıyorum birçok değişik kaynaktan indirdim denedim sadece günlük grafikler çıkıyor saatlik ve dakikalık grafikleri nasil görebilirim yardimci olursaniz sevinirim herkese bol kazançlar
    Daha önce kullandığım program günlük metastock verilerini kabul ediyordu. Dakikalık verileri ise 1 dakikalık verilerden oluşturuyordu. Buna benzer bir sorun olabilir seninki.

4. Sayın @BJK Coccinella ve sayın @onelle geçmiş mesajların tamamını okudum ve harika çalışmanıza rastladım. Canlı metastock verileri kullanıyorum. Saatlik, 4saatlik ve günlük verilerde de canlı olarak inceleyeceğim. Sayın @onelle çok fazla mesaj olduğu için sormak istedim. İki adet alım çalışması var. Siz hangisinde daha fazla verim olduğunu düşünüyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by epiktetos87 Yazıyı Oku
    Sayın @BJK Coccinella ve sayın @onelle geçmiş mesajların tamamını okudum ve harika çalışmanıza rastladım. Canlı metastock verileri kullanıyorum. Saatlik, 4saatlik ve günlük verilerde de canlı olarak inceleyeceğim. Sayın @onelle çok fazla mesaj olduğu için sormak istedim. İki adet alım çalışması var. Siz hangisinde daha fazla verim olduğunu düşünüyorsunuz?
    Teşekkürler Sayın epiktetos87. Sistemin sahibi Sayın onelle'dir... Mesajınızı görünce cevap verecektir.

İzniniz olursa ben de size bir soru sormak istiyorum. Ben de metastock kullanıcısıyım. Ama nasıl canlı izleneceğini bilmiyorum. Konu hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sayın epiktetos87. Sistemin sahibi Sayın onelle'dir... Mesajınızı görünce cevap verecektir.

İzniniz olursa ben de size bir soru sormak istiyorum. Ben de metastock kullanıcısıyım. Ama nasıl canlı izleneceğini bilmiyorum. Konu hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?
    Metastock 17 real time kullanıyorum sayın BJK Coccinella.

Forum kurallarına tam hakim olmadığım için sormak istiyorum. Elimde Metastock Addons’lar var. Bunları forumda paylaşmamın herhangi bir sakıncası ve yasal yükümlülüğü var mı?

Alıntı Originally Posted by epiktetos87 Yazıyı Oku
    Metastock 17 real time kullanıyorum sayın BJK Coccinella.

Forum kurallarına tam hakim olmadığım için sormak istiyorum. Elimde Metastock Addons’lar var. Bunları forumda paylaşmamın herhangi bir sakıncası ve yasal yükümlülüğü var mı?
    Paylaşımın mahsuru var mı bilmiyorum, moderatör arkadaşlara sormak lazım.

Metastock Addons’ ilk kez duyuyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Paylaşımın mahsuru var mı bilmiyorum, moderatör arkadaşlara sormak lazım.

Metastock Addons’ ilk kez duyuyorum.
    Metastock addons olacaktı klavyenin azizliği.

Sayfa 118/135 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •