Sayfa 122/135 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,496
    arkadaşlar 5 daklık verilerde en fazla 4 aylık veri var.son bir yılın verilerine nasıl sahip olabilirim veya bu eldeki verileri nasıl saklayabilirim(ilerde birleştirmek için).tşkler.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by pokerface Yazıyı Oku
    Merhaba metastock hakkında yardıma ihtiyacım var bi turlu çözemedim. Metastock 11 kullanıyorum matriks ten ms dowloader satin aldim sadece günlük grafiklere bakabiliyorum dakikalik ve saatlik grafikleri açmıyor dosya dizininde hiç gözükmüyor uzun zaman önce windows 7 veya xp kullaniyordum ozaman hiç sorun olmuyordu windows 10 dan kaynaklanabilirmi crak limetastock kullanıyorum birçok değişik kaynaktan indirdim denedim sadece günlük grafikler çıkıyor saatlik ve dakikalık grafikleri nasil görebilirim yardimci olursaniz sevinirim herkese bol kazançlar
    Sorunu Cözebildinizmi , Bende Aynı sorunla karşılaştım.

3. Merhaba;

Metastock Explorer'da birden fazla zaman diliminde aynı anda tarama yapmak istiyorum bu mümkün mü? Haftalık ve günlük aynı anda gibi.

Alıntı Originally Posted by epiktetos87 Yazıyı Oku
    Merhaba;

Metastock Explorer'da birden fazla zaman diliminde aynı anda tarama yapmak istiyorum bu mümkün mü? Haftalık ve günlük aynı anda gibi.
    Multi Frame gibi bişey anlatıyorlardı ben anlayamamıştım. Grafik olarak sanırım görülebiliyor. Ben birden fazla zaman diliminde (periyotta) taramalarımı excel veritabanında birleştirerek yapabiliyorum daha doğrusu bilmediğim için öyle bir yol buldum... Varsa ve birisi bizi bilgilendirirse çok memnun olurum ben de...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    arkadaşlar 5 daklık verilerde en fazla 4 aylık veri var.son bir yılın verilerine nasıl sahip olabilirim veya bu eldeki verileri nasıl saklayabilirim(ilerde birleştirmek için).tşkler.
    Matriks Downloader kullanıyorum 5 dk'lık periyotta 1 yıldan fazla verim var. Metastock ayarlarından aşağıdaki resimdeki gibi 5 Dk'lık klasör içindeyken Options sekmesinden Load Options 65500 ayarını yaptınız mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,496
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Matriks Downloader kullanıyorum 5 dk'lık periyotta 1 yıldan fazla verim var. Metastock ayarlarından aşağıdaki resimdeki gibi 5 Dk'lık klasör içindeyken Options sekmesinden Load Options 65500 ayarını yaptınız mı?

Çok teşekkür ederim.dediğinizi yaptım.
    bir yıllık veri benim için yeterli.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim.dediğinizi yaptım.
    bir yıllık veri benim için yeterli.
    Rica ederim, kolay gelsin...

8. merhabalar metastockta 200 günlük ortalamayı destek yapmış hisseleri explorera nasıl yazabilirim,yardımcı olurmusunuz?

Sayfa 122/135 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •