Sayfa 14/135 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1.  Alıntı Originally Posted by pazartesi Yazıyı Oku
    11 i yükleyin
    "metastock 11 eod" yazip arattirin
     Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Net de 11 den üst versiyon bulamadım..
    EndofDay sürümü yerine Pro yükleki ğün içi data(dakikalık_saatlık) çalıştırabilesin..
    Metastock dll.dosyalarını google amcaya sor.....
    Arkadaşlar ben 11 de bulamıyorum. Eğer mümkünse özelden dönebilir misiniz?

2.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Net de 11 den üst versiyon bulamadım..
    EndofDay sürümü yerine Pro yükleki ğün içi data(dakikalık_saatlık) çalıştırabilesin..
    Metastock dll.dosyalarını google amcaya sor.....
    Hocam yanıt için teşekkürler.
    Birşey daha sormak istiyorum.Metastokta açılmış bir grafikte çizdiğimiz trend çizgilerinin son değerini scalada görebilirmiyiz.nasıl.

Alıntı Originally Posted by trendline Yazıyı Oku
    Hocam yanıt için teşekkürler.
    Birşey daha sormak istiyorum.Metastokta açılmış bir grafikte çizdiğimiz trend çizgilerinin son değerini scalada görebilirmiyiz.nasıl.
    Metastock'un ileri bir kullanıcısı degilim,sadece formul çalışmalarımda refarans ve dogruluma amaçlı kullanıyorum..
    Manuel ve Help dosyalarında sorunuza cevap vardır diye düşünüyorum.....

4. Arkadaşlar lütfen yardım. Windows 10 olan bir bilgisayara geçtim fakat metastock yükleyemiyorum. Aşağıdaki ekran görüntüsünde bekliyor işletim sistemi.. Ne yapmak gerek?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    sn.pazartesi,

öncelikle bu kadar detaylı hem görsel hem yazılı anlatım için çok çok teşekür ederim.benim gibi teknoloji özürlü birisi ancak bu şekilde anlardı.dediklerinizi aynen yaptım yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik gibi bir durum oldu sanırım.aşağıdaki uyarı çıktı burayıda aşabilirsem olacak sanki.ama benden sanırım değerler high low v.s. koşullar istiyor.ben buraya ne yazmalıyım acaba?

Alıntı Originally Posted by pazartesi Yazıyı Oku
    forum dll check etme
    metastock aç tools aç the Explorer aç

new seç

imleç le col a üzerine gel tıkla functon aktif olduğunu göreceksin functions tıkla

sol tarafta forum görmelisin sağ tarafta ise çağırabileceğin forum a ait parametreler

dahada olmazsa formülü paylaşın mahsuru varsada sağlık olsun

win 10 yüklü makinede ms 10 pro çalıştırdım. sonra ms 10 pc den kaldırmıştım. windows 10 creator update ile artık ms 10 kuramıyorum. sorun wiindows kaynaklı olmalı, crack aynı crack, cd aynı cd, ula bil gates ne ayak.

7.  Alıntı Originally Posted by zamazingo Yazıyı Oku
    Arkadaşlar lütfen yardım. Windows 10 olan bir bilgisayara geçtim fakat metastock yükleyemiyorum. Aşağıdaki ekran görüntüsünde bekliyor işletim sistemi.. Ne yapmak gerek?

sayın pazartesi 11eod de yükleyemiyorum maalesef yardımlarınızı rica ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    MS i pc den kaldırıp yeniden kurmak istedim.Denetim masasından programı kaldırdım sonra yeniden kurdum ama tüm eski expert indikatörlerle falan kurdu.Ben sanki pc de daha evvel hiç ms kurulmamış gibi kurmak istiyorum sıfırdan yani.Ne yapmam lazım?

Sayfa 14/135 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •