Sayfa 17/135 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    yalnız eğer bulabilirsen windows tablet kullanılacaksa kesinlikle kalemli tableti tavsiye ederim

istersen mouse da bağlarsında dışarıda mouse falan hikaye , metroda otururken tıkır tıkır analiz yap
    Teşekkürler Sayın viper.

Programın çalışmasına engeli yok ama böyle bir hata iletisi alıyorum.

Çözümünü bilen var mı? Ya da sorunun kaynağını?

3. Matriks den ms dowleader ile ms a data alıyorum, ama her nedense datalardaki xmaster dosyası zaman zaman bozulmakta ve ms dataları görmemekte dataları komple yeniden çektiğimde ise datalar üzerinde eskiden yapmış olduğum çalışmaların hepsi gitmekte,matriks i aradım böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını söylemekteler,böyle bir sorunla karşılaşan varmıdır ve çözümü nedir acaba.

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Programın çalışmasına engeli yok ama böyle bir hata iletisi alıyorum.

Çözümünü bilen var mı? Ya da sorunun kaynağını?
    İnternetten indirin ttf dosyasını hata verdiği dizine kopyalayı

Yada herhangibir font dosyası adini değiştirip ilgili dizine kopyalayın

Verdiği hata ilgili dizinde sembollerin okunduğu font dosyasını bulamıyorum
    Sent from my phone
    algoritma
    Sessiz olursan daha çok şey Duyarsın.

5.  Alıntı Originally Posted by CAKABEY Yazıyı Oku
    Matriks den ms dowleader ile ms a data alıyorum, ama her nedense datalardaki xmaster dosyası zaman zaman bozulmakta ve ms dataları görmemekte dataları komple yeniden çektiğimde ise datalar üzerinde eskiden yapmış olduğum çalışmaların hepsi gitmekte,matriks i aradım böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını söylemekteler,böyle bir sorunla karşılaşan varmıdır ve çözümü nedir acaba.
    Benim hiç başıma gelmedi ama mutlaka bir aşamasında farklı bir şey yapıyorsunuzdur

Sent from my phone
    algoritma
    Sessiz olursan daha çok şey Duyarsın.

6. MS 8 kullanıyorum ve msdata günlük deki xmaster dosyası 845 kb olmakta bu durumda ms data ları açamamakta ,sizde günlük deki x master dosyası kaç kb dır.
    sn pazertesi farklı ne olabilir acaba hergün günlük ve 60 dk lık dataları tüm semboller olarak ms downleader den indiriyorum.
    sizin uygulamanız nasıl acaba ,kolay gelsin

Dosyayı download ettim, dizine kopyaladım fakat hata giderilemedi. O ekrandan önce bir de şöyle bir sorun oluştu.

8.  Alıntı Originally Posted by CAKABEY Yazıyı Oku
    MS 8 kullanıyorum ve msdata günlük deki xmaster dosyası 845 kb olmakta bu durumda ms data ları açamamakta ,sizde günlük deki x master dosyası kaç kb dır.
    sn pazertesi farklı ne olabilir acaba hergün günlük ve 60 dk lık dataları tüm semboller olarak ms downleader den indiriyorum.
    sizin uygulamanız nasıl acaba ,kolay gelsin
    günlükte xmaster 4 kb sizinkinin yüksek olmasının sebebi tüm senetleri indirmeniz xu100 veya xu30 sadece indirseniz kb küçülür
    biran önce metastock 11 kurun
    internet bağlantınızdan bile kaynaklanabilir
    data dizininde günlük dizininde verileri silin fakat MSSmart dizinine dokunmayınız

Sayfa 17/135 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •