Sayfa 18/135 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Dosyayı download ettim, dizine kopyaladım fakat hata giderilemedi. O ekrandan önce bir de şöyle bir sorun oluştu.

9.0 pro yüklemek istemeniz 60 dk ve 5 dakikalıkları görmek istemeniz anladığım kadarıyla
    normalde equis .ttf hatası aldığınız ilk durumda tıkladığınızda açılması lazım
    equis ttf ilgili dizinden silin ve metastock çalıştırın hata versin
    hatayı tıklayınca metastock açılması lazım
    açılmıyorsa
    yükleme dosyanızı özellikle pro sürümlerde başlangıçlardaki seçenekleri okuyarak seçin veya kaldırın

Alıntı Originally Posted by pazartesi Yazıyı Oku
    9.0 pro yüklemek istemeniz 60 dk ve 5 dakikalıkları görmek istemeniz anladığım kadarıyla
    normalde equis .ttf hatası aldığınız ilk durumda tıkladığınızda açılması lazım
    equis ttf ilgili dizinden silin ve metastock çalıştırın hata versin
    hatayı tıklayınca metastock açılması lazım
    açılmıyorsa
    yükleme dosyanızı özellikle pro sürümlerde başlangıçlardaki seçenekleri okuyarak seçin veya kaldırın
    Programın çalışmasında ya da grafik görüntülemede sorun yok. Sadece hata iletilerine gıcık gittim Görmek istemiyordum, hepsi bu. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

3. Eyvallah

Sent from my phone
    algoritma
    Sessiz olursan daha çok şey Duyarsın.

4. üstatlar 2 adet sorunum var yardımcı olabılırmısınız 1.si= explorerda sadece col A ya bir formül yazıp bütün hisselerde taratıyorum ve sonrasında col a da bütün hisseler için çeşitli değerler (5,3,2,0,7,5,8,4,4,8,9,1,2) beliriyor sorum şu bu değerleri col B de nasıl toplatırım exele aktarıp toplamaktan sıkıldım gerçekten 2.si= herhangi bir formulumuz var (ındıkatorbuılder veya explorer için) bu formül gerıye dönuk 1 veya 2 sene içerisinde şartın gerçekleştığı noktaları ve kar zarar oranını gösteriyor fakat benım istediğim kaç defa %4 karlı işlem olmuş veya kaç defa %4 altında kalan işlem olmuş saydırmak istiyorum yani elaman sayısını buldurmak gibi bunu sağlayan bir fonksiyon varmı yardımlarınızı bekliyorum

5. MS 8 profesyonel kullanıyorum ms 11 ve üst versiyonların 8 den üstün ve farklı tarafları neler acaba versiyonu yükseltmeyi düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by CAKABEY Yazıyı Oku
    MS 8 profesyonel kullanıyorum ms 11 ve üst versiyonların 8 den üstün ve farklı tarafları neler acaba versiyonu yükseltmeyi düşünüyorum.
    Valla ben 11 e geçtim. Aslında bir farkı yok. Formül yazıp girdiğiniz sürece. Birde sorunlar çıkıyor. Mesela sistem testerda her şey normal gözüküyor fakat çalışmıyor. İlk kurduğumda problem yoktu. Şimdi sistem testerda istenilen sonuçları alamıyorum. 50 kere silip kurdum olmadı. Eğer memnunsan hiç uğraşma. Derim ben.
    Saygılar.

Arkadaşlar;

MS 9.0 Explorer formül yedeklerini, 11 tanımıyor. Bu sorunu nasıl çözeceğiz?

Bu 64 bit beni mahvetti yahu. 32 bitte ne güzel çalışıyordu. 7.2, 8.0, 9.0, 10.0, 10.1, 11.0'dan hangisi 32 bit için en iyisidir arkadaşlar? Bir de 64 bit için uyumlu son versiyon MetaStock hangisi?

Sayfa 18/135 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •