Sayfa 23/135 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1. İyi günler,
    Metastock ta 3 günlük Linear Regression Indicator ile 50 günlük Linear Regression Indicator aynı anda bir pencerede çizdirdim.
    İstediğim 3 günlüğü yeşil, 50 günlüğü kırmızı çizsin istiyorum. Bunu otomatik olarak nasıl yapabilirim?
    Saygılar.

2. Merhabalar,
    yeni bir bilgisayar aldım lenovo. windows 10 yüklü.
    metastock kurulumu yapmak istiyorum ama cd yi taktıktan sonra setup a basıyorum, sonra hiç bir şey olmuyor.
    eski bilgisayarımda cd çalışıyor. cd de metastock 8 yüklü.
    yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba.
    Hayatta en önemli şey, çok şeye sahip olmak değil en az şeye ihtiyaç duymaktır.

Alıntı Originally Posted by ARDİLES Yazıyı Oku
    Merhabalar,
    yeni bir bilgisayar aldım lenovo. windows 10 yüklü.
    metastock kurulumu yapmak istiyorum ama cd yi taktıktan sonra setup a basıyorum, sonra hiç bir şey olmuyor.
    eski bilgisayarımda cd çalışıyor. cd de metastock 8 yüklü.
    yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba.
    http://forum.metastock.com/posts/m18...ogy#post184298

Dear Valued Client:

This important notice is for all clients currently using MetaStock version 10 or 11. As of February 1, 2017 we will no longer support the licensing technology that allows users to activate version 10 and 11 of the MetaStock software.

4. Sn. EWP
    ilginize teşekkürler.
    Fakat ben cd yi diğer bilgisayara rahatça kurabiliyorum.
    sadece windows 10 yüklü yeni bilgisayarda kurulmuyor.

1 şubat 2017 öncesi kurulunlar çalışır, sonraki tarihlerde win10 yüklü makinede ms10-11 lisans ı aktif etmem diyor.
    ya win10 dan vazgeçeceksiniz yada ms10 dan anladığım budur

6.  Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    1 şubat 2017 öncesi kurulunlar çalışır, sonraki tarihlerde win10 yüklü makinede ms10-11 lisans ı aktif etmem diyor.
    ya win10 dan vazgeçeceksiniz yada ms10 dan anladığım budur
    Evet sorun windows 10 daymış.
    win 7 veya 8 e döneceğiz başka çare yok

Alıntı Originally Posted by Sunay Yazıyı Oku
    İyi günler,
    Metastock ta 3 günlük Linear Regression Indicator ile 50 günlük Linear Regression Indicator aynı anda bir pencerede çizdirdim.
    İstediğim 3 günlüğü yeşil, 50 günlüğü kırmızı çizsin istiyorum. Bunu otomatik olarak nasıl yapabilirim?
    Saygılar.
    Otomatik yapmak derken kastınız sadece;

Renklendirme ise;

Oluşturduğunuz indikatörün üstüne fare ile çift tıkladığınızda Properties pencereciğinin açılması gerekir. Buradan gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

Sıra ile bütün senetlerde görmek ise;

Tools > Options > Charts Options > Use chart as template seçeneklerini kullanıp Keep line studies tık'ını kaldırıp tamam'a basmak olacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Otomatik yapmak derken kastınız sadece;

Renklendirme ise;

Oluşturduğunuz indikatörün üstüne fare ile çift tıkladığınızda Properties pencereciğinin açılması gerekir. Buradan gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

Sıra ile bütün senetlerde görmek ise;

Tools > Options > Charts Options > Use chart as template seçeneklerini kullanıp Keep line studies tık'ını kaldırıp tamam'a basmak olacaktır.
    Cevabınız için çok teşekkürler Sn. BJK Coccinella. Sayenizde yeni bir şey daha öğrendim.
    Saygılar.

Sayfa 23/135 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •