Sayfa 25/135 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

sayın pazartesi yardımlarınız için teşekkürler..
    gecikmemin sebebi bu uygulamalarda ve bu konuda çok yeni olmam eski arşivleri ve bulabildiğim diğer dökümanlardan kullanım hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorum ve yürüyebilmek için çok fırın ekmem yemek gerekiyor, belki yolda bile kalabilirim.
    kolaylıklar dilerim.

Alıntı Originally Posted by adgur Yazıyı Oku
    sayın pazartesi yardımlarınız için teşekkürler..
    gecikmemin sebebi bu uygulamalarda ve bu konuda çok yeni olmam eski arşivleri ve bulabildiğim diğer dökümanlardan kullanım hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorum ve yürüyebilmek için çok fırın ekmem yemek gerekiyor, belki yolda bile kalabilirim.
    kolaylıklar dilerim.
    Yolda kalmazsınız merak etmeyin, en fazla yavaş yavaş ilerlersiniz. Zaten bu işin sonu da yok. Bilen arkadaşlar muhakkak yardımcı olacaklardır. Sıcak bir ortam olduğunu düşünüyorum hisse.net'te

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Yolda kalmazsınız merak etmeyin, en fazla yavaş yavaş ilerlersiniz. Zaten bu işin sonu da yok. Bilen arkadaşlar muhakkak yardımcı olacaklardır. Sıcak bir ortam olduğunu düşünüyorum hisse.net'te
    Evet ben bir şeyi biliyorsam kimseden esirgemem
    Her ne kadar uufuk üstad kadar olamasakta
    Formülde sınır tanımayan ekibindeniz
    Sağlıcakla

Sent from my phone
    algoritma
    Sessiz olursan daha çok şey Duyarsın.

4. Iyi günler öncelikle facebooktan bir grupta metastocku crackli halini indirdim. Anladığım kadaırla buna bist hisseleri yüklenmesi gerekiyor. Ilk defa bugun yükledim ve kullanacağım. Bist verilerini nasıl çekeceiz

Finnet ya da Matriks'ten ya da başka data sağlayıcı bir kuruluştan veri aboneliği alacaksınız.

6. http://veriaktar.blogspot.com.tr/
    Ücretsizdir fikir vermesi açısından veri aktarım programı

Sent from my phone
    algoritma

7. Metastock 13 yada 14 serisi cd si bulabileceğim bir yer yada indirebileceğim bir yer varmı
    Hayatta en önemli şey, çok şeye sahip olmak değil en az şeye ihtiyaç duymaktır.

8. Çok eskiden istanbul kadıköy salıpazarında ve tahtakalede ankarada ise mevkisini hatırlamıyorum program cd si satarlardı hala var mı bilmiyorum
    Google Anahtar kelime warez birde ftp lere bakmakta yarar var
    Yada en iyi versiyon çalışan versiyondur

Sent from my phone
    algoritma

Sayfa 25/135 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz