Sayfa 85/135 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1. Sn. BJK Coccinella diğer tarafta daha önce yazdığınız ALIŞ formülünüzle ben search ettikçe heyecandan nefesim kesliyor. Ben tekrar teşekkür ediyorum bunun için.Hakkınızı ödeyemeyiz. Çünkü asıl bu ALIŞ formülünün ortaya çıkarılması önemliydi.Nihayetinde Aldıktan sonra takip edip satacağımız yere zaten biz karar veriyoruz. Ama ilk önce bu koşulları sağlayan hisseleri yüzlerce hisse arasından filtrelemek lazımdı ki ALIM yapabilelim problem buydu ve şu an bu sizin sayenizde çok başarılı şekilde filtrelenebiliyor. Abi %100 istisnasız başarıyla çalışıyor. Az önce tekrar search ettim aşağıdaki sonuçları aldım.502 adet seçtiğim grafik arasında bu hafta içinde koşulları sağlayıp AL verenler... Taze taze fırından... Hepsini teker teker girip kontrol ettim ve bütün sonuçlar doğru. Hepsi bu hafta AL koşulunu sağlamış durumda... Listenin güzelliğine bakar mısınız ? Seç beğen al... Uff gerçekten çok heyecanlı abi ... bu sistemi bu şekilde dünyada uygulayan yok...hiçbir yerde görmedim duymadım... inanılmaz verimli bi explorer formülü ortaya çıktı. Bakın bu listenin şu anki fiyatlarını bi kenara yazalım bi de dönüp 3-4 ay sonra tekrar kontrol edelim bakalım durumları ne olacak ? Orta vade için o kadar güzel bir mekanizma ortaya çıktı ki bunun faydasını ancak kullanıp takip edenler anlayacak.

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    1 Rakamı sizin istedikleriniz olması lazım eğer formül doğruysa...

2 Rakamı sizin istedikleriniz olması lazım eğer formül doğruysa...
    bunlara göre hemen kontrol edeyim...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sn. BJK Coccinella diğer tarafta daha önce yazdığınız ALIŞ formülünüzle ben search ettikçe heyecandan nefesim kesliyor. Ben tekrar teşekkür ediyorum bunun için.Hakkınızı ödeyemeyiz. Çünkü asıl bu ALIŞ formülünün ortaya çıkarılması önemliydi.Nihayetinde Aldıktan sonra takip edip satacağımız yere zaten biz karar veriyoruz. Ama ilk önce bu koşulları sağlayan hisseleri yüzlerce hisse arasından filtrelemek lazımdı ki ALIM yapabilelim problem buydu ve şu an bu sizin sayenizde çok başarılı şekilde filtrelenebiliyor. Abi %100 istisnasız başarıyla çalışıyor. Az önce tekrar search ettim aşağıdaki sonuçları aldım.502 adet seçtiğim grafik arasında bu hafta içinde koşulları sağlayıp AL verenler... Taze taze fırından... Hepsini teker teker girip kontrol ettim ve bütün sonuçlar doğru. Hepsi bu hafta AL koşulunu sağlamış durumda... Listenin güzelliğine bakar mısınız ? Seç beğen al... Uff gerçekten çok heyecanlı abi ... bu sistemi bu şekilde dünyada uygulayan yok...hiçbir yerde görmedim duymadım... inanılmaz verimli bi explorer formülü ortaya çıktı. Bakın bu listenin şu anki fiyatlarını bi kenara yazalım bi de dönüp 3-4 ay sonra tekrar kontrol edelim bakalım durumları ne olacak ? Orta vade için o kadar güzel bir mekanizma ortaya çıktı ki bunun faydasını ancak kullanıp takip edenler anlayacak.

ULAS ile CMBTN elimde var INDES'i de yeni sattım, satmasaymışım mı ki?

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Adım adım gidelim;

1. Koşulun explorer formülü =

If(SenkouSpanA(26,52,26)>SenkouSpanB(26,52) AND (C>SenkouSpanA(26,52,26) OR C> SenkouSpanB(26,52)) AND (KijunSen(26)>SenkouSpanA(26,52,26) OR (KijunSen(26)>SenkouSpanB(26,52)) AND Ref(ChikouSpan(26),-26)>SenkouSpanA(26,52,26) OR Ref(ChikouSpan(26),-26)>SenkouSpanB(26,52)) OR (SenkouSpanB(26,52) >SenkouSpanA(26,52,26) AND (C>SenkouSpanA(26,52,26) OR C> SenkouSpanB(26,52)) AND (KijunSen(26)>SenkouSpanA(26,52,26) OR (KijunSen(26)>SenkouSpanB(26,52)) AND Ref(ChikouSpan(26),-26)>SenkouSpanA(26,52,26) OR Ref(ChikouSpan(26),-26)>SenkouSpanB(26,52))),1,0)

Formülü test edip olumlu ya da olumsuz bana dönüş yaparsanız sevinirim.
    evt sizin dediğiniz gibi sonucu 1 olanların arasından rastgele 5-6 tanesini kontrol ettim. Koşulu doğru olarak sağlıyor... formülün bu kısmı doğru çalışıyor... şimdi diğer 2 formüle bakayım...

evt sizin dediğiniz gibi sonucu 1 olanların arasından rastgele 5-6 tanesini kontrol ettim. Koşulu doğru olarak sağlıyor... formülün bu kısmı doğru çalışıyor... şimdi diğer 2 formüle bakayım...
    Benim korktuğum buydu. Diğerleri de doğrudur. Bu formülde hem bulut üstü hem bulut içi örnek bulabildiniz mi? İyice kontrol edin. Örnekleriniz hep bulut üstü olabilir. Ben bundan çekiniyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    ULAS ile CMBTN elimde var INDES'i de yeni sattım, satmasaymışım mı ki?
    walla o zaman sizden sonra ben ekranıma alıp izleyeceğim bakalım ne yapacak...

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Benim korktuğum buydu. Diğerleri de doğrudur. Bu formülde hem bulut üstü hem bulut içi örnek bulabildiniz mi? İyice kontrol edin. Örnekleriniz hep bulut üstü olabilir. Ben bundan çekiniyorum...
    ok... o şekilde bakiim... özellikle dikkat etmedim ama vardı hem bulut üstü hem bulut içi... bulursam buraya yapıştırayım

walla o zaman sizden sonra ben ekranıma alıp izleyeceğim bakalım ne yapacak...
    3-4 ay sonraki tabloyu ben hazırlarım, iyice merak ettim doğrusu... Yalnız taramaları cuma günü kapanıştan sonra alırsanız daha sağlıklı olur kanaatindeyim...

Sayfa 85/135 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •