Sayfa 92/135 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 729 - 736 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1.  Alıntı Originally Posted by Sunay Yazıyı Oku
    Sayın BJK Coccinella ve onelle,
    Sabrınıza hayran kaldım. Katkı sağlamak isterdim ama bilgim yetmiyor. İlgiyle izliyor ve tebrik ediyorum.
    Emeğinize sağlık.
    Sevgiler..Saygılar Sn. Sunay ... Sn. BJK Coccinella sabrı olmasa olmazdı bu iş sağolsun ... kafamda dönen tilkiler için onun kıymetli vaktini ayırmasıyla oldu... Sonunu getirmeye gayret ediyoruz .... Asıl önemli olanı zaten Sn. BJK Coccinella halletmişti ..ALIM koşulu üst düzey verimli çalışıyor...o bitti... kullanımda... SATIM koşulu nerede satılması gerektiğinden çok SATIN alınmaması gereken grafikleri süzecek benim stratejime göre... Çünkü ALIM formülü sinyali verip sizi trene bindiriyor zaten... artık nerede inmek isterseniz kar marjı size kalıyor... ille de SATIM koşulunu bekleyeceğim diyen için olacak bu ikinci formül...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Haklısınız
    Bi tane daha buldum ... TAVHL .... şansım yaver gitti ... tabii daha hafta bitmedi ama buralarda kapatırsa bu hafta sinyali çakıyor.... yine de bugün explore etiğimizde formülün bunu bulması lazımdı... biraz daha bakiim...

3. FROTO şu an mavi kapanışlar bulutun altında ama sinyali kırmızı okların işaretlediği hafta üretmiş... şu an NAKİTTE bekle konumunda...

4. THYAO da FROTO ile aynı durumda ...NAKİTTE bekle...sinyal ilk önce 8 haziranda siyah oklarda gelmiş sonra zigzag yapmış bozulmuş ama sonra 11 ocakta kırmızı oklarda son kez sinyal üretmiş bulutu üstünde...

Bugün çok yorucu bir gündü. Toplantıdan yeni çıktım. Sayın onelle, akşam tekrar bakalım diyeceğim ama benim umudum bitti. İşin içinden çıkamıyorum. uufuk abi bizi izliyorsan ve bir yardımın dokunursa çok sevineceğim. Kendinize iyi bakın arkadaşlar...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bugün çok yorucu bir gündü. Toplantıdan yeni çıktım. Sayın onelle, akşam tekrar bakalım diyeceğim ama benim umudum bitti. İşin içinden çıkamıyorum. uufuk abi bizi izliyorsan ve bir yardımın dokunursa çok sevineceğim. Kendinize iyi bakın arkadaşlar...
    Sn. BJK Coccinella , hakkınızı ödeyemem... Kesinlikle haklısınız ve burada bırakalım. Sizi çok yordum ... Sevgiler...Saygılar...

7. Allaaaaahhhhh....Sn. BJK Coccinella , yetişinnnn ...Evrakaaa ... Yaw ...anlatamıyom heyecandan ... Size diyemedim diyemedim şimdi yukarıdaki mesajınızdan sonra bi bakıp deneyeceğim dedim... Oturdum laptopun başına... açtım sizin mükemmel çalışan ALIM formülünüzü ... SATIM ile karşılaştırdım. Sadece mantığımın söylediği şekilde ilk önce A ve B sütunundaki büyük küçük işaretlerini ters çevirip bulutun üstünde ve içinde koşulunu sağlamaya çalıştım... Bunu SATIM formülüne A ve B sütununa yerleştirdim. Sonra yine ALIM'da mükemmel çalışan C sütunu kopyalayıp SATIM C ye yerleştirdim.... Bunda bi değişiklik yapmam gerekmediğini çünkü çizgilerin yerini belirleyen sadece A ve B sütünları olduğunu farkettim... C sütunu sadece kesişimlerin ne zaman gerçekleştiğini tespit etmeye çalışıyo ve buna göre rakamlandırıyo dedim... İşte ne biliyim abi mantığıma göre değiştirdim... Nooldu ??? Yaa abi çalıştı .... %100 başarıyla çalıştı ...hepsini kontrol ettim. Lütfen siz de bi kontrol edebilir misiniz aldığım listeyi ... İnanamıyorum çünkü ... Maviler bu hafta kesenler 1-1-2 , Sarılar geçtiğimiz haftalarda kesenler 1-1-1... yahu ben hatalı görmüyorum değil mi üstadım ?? ... lütfen vaktiniz olduğunda bakabilirseniz çok sevinirim... Sevgiler...Saygılar...

EN SON HALİYLE ÇALIŞTIRAMADIĞIMIZ SATIŞ EXPLORER FORMÜLÜ
    Col A: If(SenkouSpanA(26,52,26)>SenkouSpanB(26,52) AND (C>SenkouSpanA(26,52,26) OR C> SenkouSpanB(26,52)) OR (SenkouSpanB(26,52)>SenkouSpanA(26,52,26) AND (C>SenkouSpanA(26,52,26) OR C>SenkouSpanB(26,52))),1,0)
    Col B: If(Cross(C,Ref(ChikouSpan(26),-26)),3,If(Cross(Ref(ChikouSpan(26),-26),C),2,If(C> Ref(ChikouSpan(26),-26),4,1)))
    Col C: If(Cross(KijunSen(26),C),3,If(Cross(C, KijunSen(26)),2,If(KijunSen(26)>C,4,1)))
    Periodicity Weekly
    Filter enabled Yes

MÜKEMMEL ÇALIŞAN ALIŞ EXPLORER FORMÜLÜ
    COL A : If((C<SenkouSpanA(26,52,26) AND C<SenkouSpanB(26,52)) OR (C>SenkouSpanA(26,52,26) AND C<SenkouSpanB(26,52)) OR (C<SenkouSpanA(26,52,26) AND C>SenkouSpanB(26,52)),1,0)
    COL B : If(C>KijunSen(26) AND Ref(ChikouSpan(26),-26)>Ref(C,-26),1,0)
    COL C : If(Cross(Ref(ChikouSpan(26),-26),Ref(C,-26)),3,If(Cross(Ref(C,-26),Ref(ChikouSpan(26),-26)),2,If(Ref(ChikouSpan(26),-26)>Ref(C,-26),4,1)))
    COL D : ValueWhen(1,Cross(Ref(ChikouSpan(26),-26),Ref(C,-26)),C)
    1-1-3 ve 1-1-4 sonuçları koşulları yerine getiriyor...

onelle'nin üstün kopyacılık becerisi sonucu ortaya çıkan SATIŞ EXPLORER FORMÜLÜ...

COL A : If((C>SenkouSpanA(26,52,26) AND C>SenkouSpanB(26,52)) OR (C>SenkouSpanA(26,52,26) AND C<SenkouSpanB(26,52)) OR (C<SenkouSpanA(26,52,26) AND C>SenkouSpanB(26,52)),1,0)
    COL B : If(C<KijunSen(26) AND Ref(ChikouSpan(26),-26)<Ref(C,-26),1,0)
    Col C: If(Cross(Ref(ChikouSpan(26),-26),Ref(C,-26)),3,If(Cross(Ref(C,-26),Ref(ChikouSpan(26),-26)),2,If(Ref(ChikouSpan(26),-26)>Ref(C,-26),4,1)))

Options sekmesinde
    Exploration Periodicity : Weekly
    Use Filter enabled

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

8. Sn. BJK Coccinella , Ben dışarı çıkıyorum 30 dakika eşimi okuldan alıp gelicem...

Sayfa 92/135 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •