Sayfa 109/135 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sn. BJK Coccinella şimdi gördüm ve denedim. Çalışıyor ama benim söylediğim kesişimi vermiyor formülün buldukları. Kijunsen'in yukarıdan gelerek hem senkouspanA yı aşağı kesmiş olması hem de senkouspanB yi aşağı kesmiş olması gerekiyor.
    Anlaşıldı, Sayın onelle, tekrar kolay gelsin...

2. Bugün günlük grafikte sinyal verenler... Bakalım izleyelim...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

3. HAFTALIK grafikler üzerinden çıkan sonuçlarda 4 kağıttan biri KAPLM ....şu an %8.75 primli ...

Sn. BJK Coccinella , bu formülü matriks düşünüyordum ama sonra metastockta da bulunması zarar getirmez dedim ve size yük olmamak adına ben yardım istediğim formülü metastock için youtube'tan hiç dilini anlamadığım uzakdoğulu bi arkadaştan kopya çekip devşirip aşağıdaki hale getirdim. Bu formül explorerda filter kısmına yazdığımda AL sinyali için mükemmel çalışıyor. Mesela günlük ve haftalık taradığımda aşağıdaki kağıtları buldu ve hepsi doğru.Sonuç tam istediğim gibi ... Ama formülü doğru devşirdim mi ona emin değilim tabii...siz daha iyi anlarsınız baktığınızda ..Belki de yanlıştır ya da ek******. Biliyosunuz benim göz aşinalığım dışında kod yazmak haddime değil. O yüzden bu başlıkta ve biz de bulunması adına bu explorer formülünün SATIŞ kısmının yazılmasında yardımcı olabilirseniz müsait olduğunuzda çok sevinirim. SATIŞ kısmını oluşturmayı beceremedim... Matrikste olmasa bile hiç olmazsa metastock'ta günlük ve haftalık grafikleri süzebiliriz. Matriks için twitter'da Kıvanç Bey den yardım istemeyi düşünüyorum ama rahatsızlığı henüz tam geçmediği için çekiniyorum. biraz süre geçsin matriks için ondan ricada bulunacağım.

Aşağıdakini "KUMO BREAKOUT OF KIJUN-SEN ( BUY SIGNAL )" diye isimlendirdim. Formül AL sinyali için sadece kijun-sen'in kumonun yukarısına geçmesi ve SAT sinyali için de sadece kijun-sen'in kumonun aşağısına geçmesi koşulunu barındırıyor.

(( Cross( KijunSen(26 ) , SenkouSpanA(9 , 26,26 ) ) AND SenkouSpanA(9 ,26 ,26 ) ) > SenkouSpanB(52 ,26 )) OR ( Cross( KijunSen(26 ) , SenkouSpanB(52 ,26 ) ) AND SenkouSpanB(52 ,26 ) > SenkouSpanA(9 ,26 ,26 ) )

GÜNLÜKTE

HAFTALIKTA

4. Günlük grafikler üzerinden Akşam yaptığım taramada çıkan 3 sonuçtan biri GSDHO . Bulunsun demiştik ... TAZE TAZE ...şu an %5.62 primli

Bugün günlük grafikte sinyal verenler... Bakalım izleyelim...

5. EGELİ CO ... EGCYH %7. 69 ...yaw lambanın cini gibi oldu... 3 dilek şansın var dile benden ne dilersen ... akşam dile sabaha olsun

Bugün günlük grafikte sinyal verenler... Bakalım izleyelim...

6. Fırtına devam ediyor... HAFTALIK grafikler üzerinden çıkan 4 sonuçtan diğeri GRNYO Garanti Yatırım Ortaklığı da bugün itibariyla prim %13.73 .... Daha ne yapalım arkadaş halk için ya her şeyimizi açık açık formülünü verip yazıyoruz neyse iyi yürekli insanlara feda olsun ...

Sn. BJK Coccinella , bu formülü matriks düşünüyordum ama sonra metastockta da bulunması zarar getirmez dedim ve size yük olmamak adına ben yardım istediğim formülü metastock için youtube'tan hiç dilini anlamadığım uzakdoğulu bi arkadaştan kopya çekip devşirip aşağıdaki hale getirdim. Bu formül explorerda filter kısmına yazdığımda AL sinyali için mükemmel çalışıyor. Mesela günlük ve haftalık taradığımda aşağıdaki kağıtları buldu ve hepsi doğru.Sonuç tam istediğim gibi ... Ama formülü doğru devşirdim mi ona emin değilim tabii...siz daha iyi anlarsınız baktığınızda ..Belki de yanlıştır ya da ek******. Biliyosunuz benim göz aşinalığım dışında kod yazmak haddime değil. O yüzden bu başlıkta ve biz de bulunması adına bu explorer formülünün SATIŞ kısmının yazılmasında yardımcı olabilirseniz müsait olduğunuzda çok sevinirim. SATIŞ kısmını oluşturmayı beceremedim... Matrikste olmasa bile hiç olmazsa metastock'ta günlük ve haftalık grafikleri süzebiliriz. Matriks için twitter'da Kıvanç Bey den yardım istemeyi düşünüyorum ama rahatsızlığı henüz tam geçmediği için çekiniyorum. biraz süre geçsin matriks için ondan ricada bulunacağım.

Aşağıdakini "KUMO BREAKOUT OF KIJUN-SEN ( BUY SIGNAL )" diye isimlendirdim. Formül AL sinyali için sadece kijun-sen'in kumonun yukarısına geçmesi ve SAT sinyali için de sadece kijun-sen'in kumonun aşağısına geçmesi koşulunu barındırıyor.

(( Cross( KijunSen(26 ) , SenkouSpanA(9 , 26,26 ) ) AND SenkouSpanA(9 ,26 ,26 ) ) > SenkouSpanB(52 ,26 )) OR ( Cross( KijunSen(26 ) , SenkouSpanB(52 ,26 ) ) AND SenkouSpanB(52 ,26 ) > SenkouSpanA(9 ,26 ,26 ) )

GÜNLÜKTE

HAFTALIKTA

Fırtına devam ediyor... HAFTALIK grafikler üzerinden çıkan 4 sonuçtan diğeri GRNYO Garanti Yatırım Ortaklığı da bugün itibariyla prim %13.73 .... Daha ne yapalım arkadaş halk için ya her şeyimizi açık açık formülünü verip yazıyoruz neyse iyi yürekli insanlara feda olsun ...
    Tebrik ediyorum Sayın onelle, paylaşımlarınız harika. Nokta atışına hızla yaklaşıyorsunuz. İnşallah o günleri de görürüz... Hayırlı olsun...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Tebrik ediyorum Sayın onelle, paylaşımlarınız harika. Nokta atışına hızla yaklaşıyorsunuz. İnşallah o günleri de görürüz... Hayırlı olsun...
    Teşekkürler Sn. BJK Coccinella ...Yardımlarınızla explorer 'dan faydalanmaya başlayınca olanlar oldu )

Sayfa 109/135 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •