Sayfa 29/135 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1.  Alıntı Originally Posted by ertan Yazıyı Oku
    Kod:
    Cross(Mov(C,5,S),Mov(C,9,S)) AND Cross(Mov(C,9,S),Mov(C,18,S))
    sorularından bu konuda yeni olduğun izlenimini çıkarıyorum. Eğer metastock'a yeni başladıysan bence devam etmeden önce söyleyeceklerimi dinle. Benzer durumda olan arkadaşlara da bu sözüm.

Metastock bir zamanlar kullanabileceğimiz en iyi programdı. Artık teknoloji değişti, web bazlı grafik programları, siteler arttı. Metastock alanında artık fazla paylaşımlar yapılmıyor, yeni formüller üretilmiyor. İnsanlar ya web bazlı programlara yöneldiler ya da şu an çoğu yatırmıcının kullandığı matriks programını kullanıyorlar. İmkanınız varsa matriks programına geçin. O konuda formül üretimleri halen devam ediyor. Yoksa web bazlı grafik programlarını deneyebilirsiniz. Bir seçenek ise benim de kullanmaktan hoşlandığım amibroker programı olabilir. Metastock programına göre çok fazla sayıda artısı var. Yok yine de ben metastock programına devam edeceğim derseniz aşağıya eklediğim siteden elde edeceğiniz formüller sizi en az 2-3 sene oyalayacaktır.

http://trader-online.tk/MSZ/e-!-a.html

kolay gelsin...
    Merhaba Ertan Hocam,ben metastock'ta yeni değilim 12 yıldır kullanıyorum.Benım tek sıkıntım formül dilini bilmiyorum,eski siteden hatırlarsanız eğer neeldo(necdet) nickli bir arkadaş vardı bana ihtiyacım olan bütün formülleri o yazardı kendisi ile reelden de tanışıp evinde misafir olduğum bir kardeşimdi artık zaten fazlada formül peşinde koşan bir insan değilim ihtiyacım olan formüller elimde mevcut pek nadir olarak farklı birşeylere ihtiyaç duyuyorum.matrikse aylık okadar para çok bence.amibroker i duydum ama hiç indirip kurmadım ama bakacağım metastocku bbırakabileceğimi de pek sanmıyorum.
    Saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by azizpeder Yazıyı Oku
    Merhaba Ertan Hocam,ben metastock'ta yeni değilim 12 yıldır kullanıyorum.Benım tek sıkıntım formül dilini bilmiyorum,eski siteden hatırlarsanız eğer neeldo(necdet) nickli bir arkadaş vardı bana ihtiyacım olan bütün formülleri o yazardı kendisi ile reelden de tanışıp evinde misafir olduğum bir kardeşimdi artık zaten fazlada formül peşinde koşan bir insan değilim ihtiyacım olan formüller elimde mevcut pek nadir olarak farklı birşeylere ihtiyaç duyuyorum.matrikse aylık okadar para çok bence.amibroker i duydum ama hiç indirip kurmadım ama bakacağım metastocku bbırakabileceğimi de pek sanmıyorum.
    Saygılarımla.
    Sayın azizpeder;

Benim de uzun yılların verdiği alışkanlıklar nedeniyle tek tercihim MetaStock.

Formül yazmanızda size yardımcı olduğunu düşündüğüm dosyayı alttaki linkte gönderiyorum. Umarım faydası dokunur.

http://s8.dosya.tc/server5/u1ecw6/ME..._DILI.doc.html

Not: Ben hala sevgili neeldo'nun upload ettiği metastock'u kullanıyorum. Görüşürseniz sevgi ve saygılarımı iletin.

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sayın azizpeder;

Benim de uzun yılların verdiği alışkanlıklar nedeniyle tek tercihim MetaStock.

Formül yazmanızda size yardımcı olduğunu düşündüğüm dosyayı alttaki linkte gönderiyorum. Umarım faydası dokunur.

http://s8.dosya.tc/server5/u1ecw6/ME..._DILI.doc.html

Not: Ben hala sevgili neeldo'nun upload ettiği metastock'u kullanıyorum. Görüşürseniz sevgi ve saygılarımı iletin.
    Ertan hocam son 3-5 aya kadar görüşüyordum ama şu an cep telefonuna ulaşılmıyor ama evinin telefonu var bende hatta bu mesajı yazarken evini aradım ama ulaşamadım annesine not bıraktım.ulaşırsam selamınız başım üstüne seve seve iletirim.Hocam metastock gibi amibrokeri full indirebileceğimiz bir link elinizde mevcutmudur.

Alıntı Originally Posted by azizpeder Yazıyı Oku
    Ertan hocam son 3-5 aya kadar görüşüyordum ama şu an cep telefonuna ulaşılmıyor ama evinin telefonu var bende hatta bu mesajı yazarken evini aradım ama ulaşamadım annesine not bıraktım.ulaşırsam selamınız başım üstüne seve seve iletirim.Hocam metastock gibi amibrokeri full indirebileceğimiz bir link elinizde mevcutmudur.
    Amibroker'ı Ertan beye sormak lazım. Ben BJK Coccinella

amibroker kendi sitesinden indirebilirsiniz..

https://www.amibroker.com/

ben deneme sürümü kullanıyorum. Tek farkı (benim için) trend çizgileri, işaretler gibi unsurlar programı kapattığınızda kayboluyor. Bu da benim için fazla önemli olmayan bir husus yani. Full olarak ta ücreti bence bu program için fazla değil. Ulti Pro sürümünde data indirme programı ve formül yazma sihirbazı da var.

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Amibroker'ı Ertan beye sormak lazım. Ben BJK Coccinella
    MS bir tür bağımlılık yaptı bu yaştan sonra başka bir proğrama alışacağımı sanmıyorum ama yine de bulup inceleyeceğim.
    Saygılar.

amibroker'ı 3-5 ay kullanın metastock programının ne kadar eksiği olduğunu anlayacaksınız.

8.  Alıntı Originally Posted by ertan Yazıyı Oku
    amibroker'ı 3-5 ay kullanın metastock programının ne kadar eksiği olduğunu anlayacaksınız.
    Peki hocam MS için dataları matriksin MS Downloandır proğramından datayı alıyorum ami'de data olayı nasıl gideriliyor bizim imkb için?

Sayfa 29/135 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •