Sayfa 115/135 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1077 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1. Akadaşlar Expert Advisorda fiyat kendi çizdiğim trend çizgisinin üzerine çıkınca yada altına inince Al Sat ve uyarı kurmak istiyorum. Yardımcı olabilirmisniz. Yanılmıyorsam Trend çizgisini TrendLine(start date, start value,end date, end value) şeklinde mi tanımlıyorduk. Yani Cross(C,TrendLine(start date, start value,end date, end value) AL, Cross(TrendLine(start date, start value,end date, end value,C) Sat gibi birşey. Bir de Metastock 11 EOD da bazı indikatörlerin formülünü görmek için şifre soruyor. Bilgisayarı değiştridikten sonra yeni bilgisayara kurduğum MS11 Eod indikatöe şifresini jcs5959 olarak girdiğimde açıyordu şimdi ise açmıyor. İndikatör şifresini bilen varsa burdan veya özelden yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by cmltrk Yazıyı Oku
    Akadaşlar Expert Advisorda fiyat kendi çizdiğim trend çizgisinin üzerine çıkınca yada altına inince Al Sat ve uyarı kurmak istiyorum. Yardımcı olabilirmisniz. Yanılmıyorsam Trend çizgisini TrendLine(start date, start value,end date, end value) şeklinde mi tanımlıyorduk. Yani Cross(C,TrendLine(start date, start value,end date, end value) AL, Cross(TrendLine(start date, start value,end date, end value,C) Sat gibi birşey. Bir de Metastock 11 EOD da bazı indikatörlerin formülünü görmek için şifre soruyor. Bilgisayarı değiştridikten sonra yeni bilgisayara kurduğum MS11 Eod indikatöe şifresini jcs5959 olarak girdiğimde açıyordu şimdi ise açmıyor. İndikatör şifresini bilen varsa burdan veya özelden yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
    DT ile başlayanlar 1001ttd

3.  Alıntı Originally Posted by ASKITAP Yazıyı Oku
    Merhabalar

İndicator Quick List te gördüğüm bir indikatörü maalesef TOOLS => indicator builder da göremiyorum.

İndikatörümüz standart bır formuldur. Bir yerden ekleme yapılması gerekıyor ama yapamıyorum.

Bilenlerden ricam ALLAH rızası için yardımcı olmalarıdır.

Saygılarımla
    AŞKİTAP
    üst menüden, format / quick list propert./ formül tiklenecek

4. Sayın Hank DT ile başlayan indikatörlerin şifresi 1001ttd demek istediniz galiba. Teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by hank Yazıyı Oku
    üst menüden, format / quick list propert./ formül tiklenecek
    sn.hank malesef bu bir çözüm olmadı.
    sorun; İndicator Quick List te gördüğüm bir indikatörü maalesef TOOLS => indicator builder da göremiyorum.

yardımlarınızı beklıyorum.
    saygılar,

6.  Alıntı Originally Posted by ASKITAP Yazıyı Oku
    sn.hank malesef bu bir çözüm olmadı.
    sorun; İndicator Quick List te gördüğüm bir indikatörü maalesef TOOLS => indicator builder da göremiyorum.

yardımlarınızı beklıyorum.
    saygılar,
    Indicator Builder de görünüyorsa, formülü kopyalayıp yeni indikatör olarak ekleyebilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by Sunay Yazıyı Oku
    Indicator Builder de görünüyorsa, formülü kopyalayıp yeni indikatör olarak ekleyebilirsiniz.
    sn sunay, formul indicator buılder da gorunmuyor, ındıcator quıck lıst yer alan standart bır formulu ındıcator buılderda gostertmek ıstıyorum.

saygılar

8. Yardım edermisiniz lütfen

Selam arkadaşlar herkese sağlıklı bir ömür diliyorum. Aranıza ilk defa katılıyorum. Metastock programını bir arkadaşım vasıtasıyla edindim. Ben bu programı hisse senetleri üzerinde kullanmak istiyorum. Bana 13 günlük Ema da 2 gün üst üste kapanış yapan hisse senetlerini söylemesini nasıl sağlayabilirim. Teşekkür ederim.

Sayfa 115/135 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •