Sayfa 128/135 İlkİlk ... 2878118126127128129130 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1. teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by Trader1985 Yazıyı Oku
    teşekkür ederim
    Rica ederim.

3. Merhaba Arkadaslar Metastock 9.1 kullanıyorum expert advisör içerisindeki formülleri açamaz oldum sileceksem siliyor yenibir formül eklemek için ve mevcut formüllere giremiyorum expert advisör donuyor. Esc tuşuna basarsam metastock rahatlıyor.2 gündür kafayı yiyiyorum.tekrar yukleyeyim dedim elimde olan proğramıda bulamadım.Herşeyden önemlisi çalışmalarıda alamıyorum.Yapabileceğim bişeyler varmı yardımcı olursanız memnun olurum

4. Arkadaşlar sorun hallolmayacak diye düşünüyorum en doğrusu tekrar yüklemek galiba elimdeki proğramıda bulamadım.Elinde proğram olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum

5. Neden gerek duyuyorsunuz veriler ücretli olunca matriks veya idealden farkı ne dir.

6. sonucta burayı yetkili bilgili ve dahi herkez okuyor belkide ücretsizdir ¿
    algoritma
    Sessiz olursan daha çok şey Duyarsın.

Alıntı Originally Posted by katip50 Yazıyı Oku
    Merhaba Arkadaslar Metastock 9.1 kullanıyorum expert advisör içerisindeki formülleri açamaz oldum sileceksem siliyor yenibir formül eklemek için ve mevcut formüllere giremiyorum expert advisör donuyor. Esc tuşuna basarsam metastock rahatlıyor.2 gündür kafayı yiyiyorum.tekrar yukleyeyim dedim elimde olan proğramıda bulamadım.Herşeyden önemlisi çalışmalarıda alamıyorum.Yapabileceğim bişeyler varmı yardımcı olursanız memnun olurum
     Alıntı Originally Posted by katip50 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sorun hallolmayacak diye düşünüyorum en doğrusu tekrar yüklemek galiba elimdeki proğramıda bulamadım.Elinde proğram olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum
    MetaStock 9'dan 11'e import ederken mi sorun yaşıyorsunuz? Daha açık anlatırsanız yardımcı olabileceğimi sanıyorum. Bu arada özel mesaj gönderdim. Dönüş yapabilirseniz sevinirim. Kolay gelsin...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

Last Date 12/11/2021 haline getiremedim, 10 kez güncelledim. Sorunu çözebilecek var mı?

Sadece günlük TL klasöründe var sorun. USD ve Seanslık klasörler doğru...
    ..........

Sayfa 128/135 İlkİlk ... 2878118126127128129130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •