Sayfa 35/135 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1.  Alıntı Originally Posted by mselo Yazıyı Oku
    Sn.Pazartesi Setup çalıştırdım. Yükledi. Key istemedi. Orada donuyor.devam etmiyor.
    İşletim sisteminiz w 10 aktivasyon yapılmış ve en son sürüme upgrade edilmiş olmalı

Sent from my phone
    algoritma
    Sessiz olursan daha çok şey Duyarsın.

2. kullandığım yazılım

3. Merhaba arkadaşlar,elinde elwave yada advanced get programı olan varmı?işletim sistemim W10.
    Teşekküler.
    Son düzenleme : azizpeder; 06-11-2017 saat: 20:11.

ben epeydir kuramıyordum win10 a ms. bugün tekrar denedim ve downloader olmaksızın custom setup seçtim.

5. Merhaba arkadaşlar şu formüle ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden elinize emeğinize sağlık.
    İchimoku Bulutu üstünde olan hisseleri bulmak istiyorum.senkou span A üstünde olması yeterli
    Saygılar.
    Son düzenleme : azizpeder; 20-11-2017 saat: 16:17.

Alıntı Originally Posted by azizpeder Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar şu formüle ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden elinize emeğinize sağlık.
    İchimoku Bulutu üstünde olan hisseleri bulmak istiyorum.senkou span A üstünde olması yeterli
    Saygılar.
    If(C>SenkouSpanA(26,52,26),1,0) 1 olanlar kapanışı üstte olanlar. Rakamlarla oynayabilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    If(C>SenkouSpanA(26,52,26),1,0) 1 olanlar kapanışı üstte olanlar. Rakamlarla oynayabilirsiniz.
    Çok teşekkür ederim elinize sağlık,yalnız raporlama yaparken bahsettiğiniz gibi kapanış 1 olan falan gibi bir durum olmadı resmime bir bakarmısınız?

Alıntı Originally Posted by azizpeder Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim elinize sağlık,yalnız raporlama yaparken bahsettiğiniz gibi kapanış 1 olan falan gibi bir durum olmadı resmime bir bakarmısınız?
    Fomül herhangi bir kolona yazılacak siz filtreye mi yazdınız?

Sayfa 35/135 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •