Sayfa 41/135 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    merhabalar,
    Metastock 11 için veri satın alacağım ama karar veremedim.
    Matriks ve Finnetin var (Metastock Downloader). Kullanan ve memnun kalan varsa hangisini önerirsiniz?
    Syg.Tşkler.
    MS 11, 5 ve 60 dk'lık verileri görüyorsa matriksi tercih etmelisiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    MS 11, 5 ve 60 dk'lık verileri görüyorsa matriksi tercih etmelisiniz.
    çok teşekkürler.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    C'nin altında MSDATA klasörünün içindeki GÜNLÜK klasörden, anlattığınız verileri görüyorsunuz.

Metastock'tan klasör seçerken MSDATA altından diğer klasörleri seçerseniz seanslık, 5 ve 60 dk'lık grafikleri görebilirsiniz.
    Teşekkürler,
    Hayatta en önemli şey, çok şeye sahip olmak değil en az şeye ihtiyaç duymaktır.

4. Arkadaşlar Finnet 4.0 satın almayı düşünüyorum. Ama Metastock 11 im de var fakat Ms Downloader satın almadım. Sizce Ms Downloader satın alıp Metastock 11 i mi kullanayım yoksa Finneti mi satın alayım. Finnetin Explorer özelliğini kullanan varsa Metastock kadar kullanışlı mıdır? Saygılar.

uufuk abi;

? işaretinin olduğu yere ne yazacağımı bulamadım.

x:= BarsSince(C>LastValue(C));
    ExtFml("Forum112.?",C,x)

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    uufuk abi;

? işaretinin olduğu yere ne yazacağımı bulamadım.

ExtFml("Forum112.?",C,x)
    ifadesi mantıken yanlış,C şu andaki kapanış veya son fiyatdır,LastValue(C) son andaki fiyatdır....
    Yani her zaman birbirine eşitdir,aklın sana oyun oynuyor....Sakin sakin düşün, ara ver düşün...Görsel bir çizim yapacaksan kullan....

"Forum DLL" üzerinden degişken peryotlu fonksiyonu seçince otomatik belirir o kısım zaten.....
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    ifadesi mantıken yanlış,C şu andaki kapanış veya son fiyatdır,LastValue(C) son andaki fiyatdır....
    Yani her zaman birbirine eşitdir,aklın sana oyun oynuyor....Sakin sakin düşün, ara ver düşün...Görsel bir çizim yapacaksan kullan....

"Forum DLL" üzerinden degişken peryotlu fonksiyonu seçince otomatik belirir o kısım zaten.....
    Tamam abi, şu an iş yerindeyim zaten. Akşama biraz daha düşüneyim.

8. Metastock ta grafiklere logaritmik bakabiliyormuyuz. Evet ise nasıl bakılabileceğini izah edebilirmisiniz.
    Hayatta en önemli şey, çok şeye sahip olmak değil en az şeye ihtiyaç duymaktır.

Sayfa 41/135 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •