Sayfa 126/126 İlkİlk ... 2676116124125126
Arama sonucu : 1005 madde; 1,001 - 1,005 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan FK 3.67 ve Pd/dd : 1,61
    Bu veriler ile yükselmiyor ise beklemeye devam ederiz .

DiP NoT : Hikayemiz yok ama çok iyi Masal anlatıyorlar . . .
    ismende hikaye hep var..ben mesela gelecek sene 1 tl mi yoksa 1.5 tl mi temettü alacağim diye düşünüyorum..kasada para olsun yeter ki..

2.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan FK 3.67 ve Pd/dd : 1,61
    Bu veriler ile yükselmiyor ise beklemeye devam ederiz .
    Tahtanın sahibi var dikkat ederseniz kademeler hızla boşalır satıcı ağırlıklı olur
    yada tüm kademelere 5 haneli alışlar girilir . Seneye seçim zamanı da sıkıntı çok olur .
    Seneye seçim sonrası iyi olacağı belli o zaman alınır , Şimdilik çok erken . . .

DiP NoT : Hikayemiz yok ama çok iyi Masal anlatıyorlar . . .
    Ortak spek falan değilsin değil mi? George falan, sonra dibi belli, tepesi belli, seneye çıkar falan... Yanlış anlama da kıllandım biraz Eğer speksen bak, çoluk çocuk ekmek yiyor, üzme bizi, hamleni yap ama pozitif olsun

3. endeks hedefim değismiş değil..bu yil için 1700-1750 hedefimi koruyorum..ismen bu sene malesef para kazandirmadi..alacağimiz temettü ancak kar görünüyor..hisse ederi mevcut fiyat makasi iyice açildi ama risk iştahi olmadiği için ucuz kalmaya devam edecek görünüyor..bu yil için 20 tl üzerine atarsa büyük başari..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    endeks hedefim değismiş değil..bu yil için 1700-1750 hedefimi koruyorum..ismen bu sene malesef para kazandirmadi..alacağimiz temettü ancak kar görünüyor..hisse ederi mevcut fiyat makasi iyice açildi ama risk iştahi olmadiği için ucuz kalmaya devam edecek görünüyor..bu yil için 20 tl üzerine atarsa büyük başari..ytd
    Bu tahminlerinizde dolar kur ve faizi kaç alıyorsunuz ?

5. Gelişmekte olan piyasalar endeksinde ağırlımız binde üç ( % ,3). Bunu %2-3 lere çıkarmamız için baya köklü değişiklikler olması şart. Hak- hukuk- adelet ten başlayabiliriz

Sayfa 126/126 İlkİlk ... 2676116124125126

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •