Sayfa 2/25 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KARYE - Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

Kartal teşekkürler hoşçakal. Hep hayırla anacağız seni...

2. 7.90 u görmüş açılışta herhalde şirket kendi alımları ile tahtayı götürdü büyükler götürmüş 20 bin 30 bin kişiye halka arz ediliyor hisseler o yüzden dikkatli olun eskiden bu rakam 600 bin kişi idi bir çoğu dökülmüş batmış durumda

Bir verirlerse malı kitler ler o yüzden şu dönemde borsadan uzak durmak faydalıdır

Arzum da 23 24 den kitlediler millete şimdi 15
    kalekim 15 den kitlediler şimdi 12
    tureks 13 den kitlediler şimdi 9
    galata wind 4.70 den kitlediler şimdi 3.40
    ayden 9.90 dan kitlediler şimdi 6.00
    Matriks 40 dan kitlediler şimdi 31
    Kütahya şeker 21 den kitlediler şimdi 15

araya sizleri özendirmek için yeni halka arzlarda yükselenler de çıkabiliyor ama 5 hisseden sadece 1 tanesi çıkıyor yani şansın yüzde 20 kartal da bunlardan bir tanesi olmuş

şu fiyatlara bakın bence

3.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    7.90 u görmüş açılışta herhalde şirket kendi alımları ile tahtayı götürdü büyükler götürmüş 20 bin 30 bin kişiye halka arz ediliyor hisseler o yüzden dikkatli olun eskiden bu rakam 600 bin kişi idi bir çoğu dökülmüş batmış durumda

Bir verirlerse malı kitler ler o yüzden şu dönemde borsadan uzak durmak faydalıdır

Arzum da 23 24 den kitlediler millete şimdi 15
    kalekim 15 den kitlediler şimdi 12
    tureks 13 den kitlediler şimdi 9
    galata wind 4.70 den kitlediler şimdi 3.40
    ayden 9.90 dan kitlediler şimdi 6.00
    Matriks 40 dan kitlediler şimdi 31
    Kütahya şeker 21 den kitlediler şimdi 15

araya sizleri özendirmek için yeni halka arzlarda yükselenler de çıkabiliyor ama 5 hisseden sadece 1 tanesi çıkıyor yani şansın yüzde 20 kartal da bunlardan bir tanesi olmuş

şu fiyatlara bakın bence
    Bu hisselerin PD/DD oranlarınıda yazabilirmisiniz. Özkaynakları nedir. Piyasa değerleri nedir. Karye de bu oran nedir.
    Kürşat ve 40 çerisi başkaldırıyor ise çine ve esarete senin neyin eksik...

4. Ünlü yatırım ı yazmayı unutmuşuz 7 tl den halka arz olmuş şimdi 4 tl ye inmiş

5.  Alıntı Originally Posted by Black Dragon Yazıyı Oku
    Bu hisselerin PD/DD oranlarınıda yazabilirmisiniz. Özkaynakları nedir. Piyasa değerleri nedir. Karye de bu oran nedir.
    En son olanı düşeni kayde alalım kütahya şeker defter değeri 20 tl öz sermayesi 18 tl borsa da fiyatı 15 tl

6.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    En son olanı düşeni kayde alalım kütahya şeker defter değeri 20 tl öz sermayesi 18 tl borsa da fiyatı 15 tl
    Özkaynak ile pd 1 oranı olarak hesaplarsanız ederi 12.37 TL dir. 18 TL değil.

7. Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyeleri 09.08.2021 tarihinde şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararı almışlardır:

Şirket'imizin bağlı ortaklıklarından;

(i) KRT ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'nin,

(ii) SZN ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'nin,

(iii) AGROLİVE ATTALOS TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'nin,

(iv) H1 SOLAR ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'nin,

(v) GESİN ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'nin,

(vi) H23 SOLAR ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'nin,

operasyonel verimliliği yükseltmek, karlılığı arttırmak, maliyetleri düşürmek ve daha etkin bir yönetim sağlamak amacıyla, yine Şirketimiz bağlı ortaklıklarından ALSUN İŞLETME VE YÖNETİM ANONİM ŞİRKETİ bünyesinde 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve Kurumlar Vergisi Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca kolaylaştırılmış birleşme hükümlerine uygun olarak birleştirilmesine,

katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine saygılarımızla sunarız.

8. KARYE tavan 11,88 olarak kapattı yarın ki tavan 13,06TL Taban ise 10,70 yarını iyi takip lazım herkese bol kazançlar olsun.
    ----Anahtar her kapıyı açar---

Sayfa 2/25 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •