Sayfa 5/25 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 33 - 40 arası.

Konu: KARYE - Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Yokmu bir şey diyecek 21 üstünden aldım ya taban tabana dusecek ne var cok bunalıyorum
    Bari moralin bozuk ben 1-2 şey söyleyeyim. 2 gün izledim. Dünde tabandan aldım, bugünde.Birisi çat diye çakıyor malı tabana. Derinlik hak getire spek ahlaksızları tabanda satış tarafınının 10 kademe 8 tanesini 31 ve 69 lot yaptılar, 2 tanesi gerçekti oda 200 ve 500 lü lottu. Onları 31 ve 69 yapamadılar...
    Şirket bana kurumsal geldi. şeffaf geldi. Bir şeyler yapabilir diye düşündüm.Taban olur olmaz aldım bugün. Dedim açarlar. Belli ki bilemedin 2-3 emir var. Ve dedim ki HUN HOLDING kendisi olmasada iştirakini ve dolayısı ile kendisinin itibarını böyle paçavra etmez! Diğer yenilenebilir grup şirketini de halka arz edecek 2022'de.Alım yapar had bildirir dedik. 4 tabanı ben kendime yedirmezdim, bunlar yedirdi!!!!
    Bizi haftasonu çocuğumuzla vakit geçireceğimize, bu Allah'ın cezası kağıt haftaya acaba kaç taban yiyebilir?diye düşünerek geçireceğiz. çok değerli patron da çok sevdiği sporlar olan "Golf ve tenis" oynayarak geçirir herhalde.Ve Acaba eğerki spor yaparsa"golf ve tennis" kahkaha atacak mı? Çünkü benim kahkaha atmam haftasonu imkansızlaştı.
    Bir enkai 4 taban olmaz! madem kökeninde yapı kredi koray gayrimenkul var,oradan doğdun ve tanınmak için halka açıldın böyle tanınma.Ama ben seni rezil 4 tabanınla hatırlayacağım.
    Diyebilirsin tavan gitti ama.
    Tavan gidebilirsin, taban gidemezsin! Yatırımcıya karşı sorumlulukların var. Ve ben tavan giderken almadım, sn. lokasyonda almamış.
    Çok çok ne olur kol bacak keserim, ne ilk olur nede son ama iyi bi içten Allah Belanızı versin, bu kadar tabana giderken bi alım, destek yapılmaz mı, çıksın bi yerinizden der geçerim ama sadece sn lokasyon sana üzülürüm, çünkü ben merhametliyim....
    Kendime üzülmem, bu tecrübe ile nasıl böyle bi hata yaptın derim, nasip der geçerim, amma bedduada ederim bunlara.
    Gerçekten sana üzülürüm.
    2 kap haberi 4 tavan , sonra çak millete. Ohhh ne ala. Gariban söyüşlemece....

Genede şirkete rezil düşüşlerine rağmen kendimce yorum yapayım.
    # Şirket dolar bazlı bilanço tutuyor.Bu çok iyi.
    # Net borç / favök 4, 6 larda,6 senede borç biter.
    # Yekdem bitince megawatt başına 70 dolar satışı nerden buldular bilmiyorum. Şu an 45 dolar!
    # Temettü imtiyazı yok,Hedef gelir,günlük, aylık, yıllık satış direk belli ve şe ffaf.
    # personel yok,12 kişi. bakımı diğer grup şirketine vermişler. profesyonelce.
    # Arz gelirini 2/3'ü büyümek için kullanacaklar. %15 işletme sermayesi açığına.Ki 4,6 milyon tl'ye ilk alımı yaptılar.
    # GES 1000MW ihalede bişey ler kaparlarsa ve yekdem bitene kadar,satım alımlarla büyürlerse yüzdesel olarak çok sert büyürler.Ve büyüyeceklerde. Bunu sezinliyorum.
    # şirket küçük ama vizyon sahibi.
    #istanbul portföy greenone yatırım yaptı ve gelirlerle yaptı,halka arzla yapmadı. Süper.
    # öngörülerim yıllık Yekdem bitene kadar mw olarak %20 büyüyebilir. 150mw'ye ulaşa bilirler.
    # Diğer hes,bio ,ges içeren şirketini halka arz edince mutlaka ilerde birleştireceklerdir.GES devi olmak isteyebilirler.
    # Dolar borç lanma maliyetini düşük göstermiş. O kadarda olur.
    tutar mıyım bilmiyorum.

Gong törenini izledim. Adamlar etkiledi yalan yok. Yapmak istiyorlar, heyecanlılar, büyümek istiyorlar. Sitedeki sayaç etkiledi yalan yok.
    Ama taban taban gitmeleri düşününce moral sıfır. Evladiyelik tutun diyorlar. Eywallah sağolun. Tutarız ama Allah rızası için tabana mal çakarlarsa siz alın. Bizim etimiz budumuz yok. Eğerki taban olursa pazartesi gene bi kendini bilmez lotları yığarsa kaldırın malsız bırakın. Satmayacağıma söz veriyorum. Şirketi beğendim, vizyon sahibi, bişeyler yapmak istiyorlar. Patronda etkiledi, ceo da etkiledi. Yalan yok bilen bilir pek yanılmam. Bu şirket büyüyecek. Ama pazartesi benim için önemli. Ya kol kesecem gözünün yaşına bakmadan yada hep tutacağım.
    Takip ettiğim bi sayaç var. Hoşuma gidiyo, yalan yok acayip şeffaf ve net.
    Pazartesi inşallah taban olmaz. Azda çok olur, inanıyorum. Kurulu kapasite artacak. Bu şirket büyüyecek. Kaliteli bi şirket. Ama tabana çakana da lütfen müsade etmeyin... çocuk çoluğumuzun rızkı, kıt kanaatle biriktirilmiş.

Sn. Karademir adamın kralısın. Bi ceo olsa idim en fazla senin kadar konuşabilirdim. Acayip beğendim.

5. Tam bir patron hissesi. İstediğini yapar. ister 5 TL ister 100 TL. Şekilde de görüldüğü gibi. Bank of bile zararda mal sattı dün. Sakince beklemekten başka çare yok. YTD

Alıntı Originally Posted by kimyaci37 Yazıyı Oku
    Tam bir patron hissesi. İstediğini yapar. ister 5 TL ister 100 TL. Şekilde de görüldüğü gibi. Bank of bile zararda mal sattı dün. Sakince beklemekten başka çare yok. YTD
    Patron sevicilerden değilim ama burdaki patron bence iyi. Ciddi işler yapabilir.
    Sayaç şu an yekdeme 33.2 bin dolarlık mal sattı. Harika bi sistem.
    Bank of tutma yetkisi yok. Birilerinin malını sattı yada alta yazıp baskı unsuru yaptı. Bofa tetikcidir. Şu tabana basanı inşallah birileri üfeler.

Rezillik dizboyu!!
    Tabandan eşleşiyor.
    Yazıklar olsun.

Bank of 442 bin ekside!!
    Bakalım bu film nasıl bitecek. Dağınık karşıladılar. Birileri iyi topukluyor. Bir umut bank of dönüp alması.

Sayfa 5/25 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •