Sayfa 1/25 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KARYE - Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

KARYE - Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KARTAL YENİLENEBİLİR ENERJİ 8 tl fiyattan 10.000.000 lot ve 5.000.000 lot da ek satış toplam 15.000.000 lot A1 Capital önderliğinde halka arzı görülmektedir, yöntem belli degildir,

bir Allahin kulu fikir beyan etmemis, ne enteresan

Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim'in halka arzı:

Her bir pay için 8 TL fiyattan gerçekleştirilecek halka arzın talep toplama tarihi 9-12 Temmuz.
    Şirketin Borsa İstanbul'da işlem göreceği kod KARYE olacak.
    Borsada Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış yöntemi uygulanacak.
    Halka arzda eşit dağıtım yöntemi kullanılacak.

5. KARYE

Halka arz geliri ile ne yapılacak?
    Taslak izahnamede yazan bilgilere göre Kartal Yenilenebilir Enerji’nin halka arz gelirini bunlar için kullanacak;

Halka arzdan gelecek olan net gelirin %85’i ile yenilenebilir enerji kapasitesinin artırılması için kullanılmasına,
    Geri kalan %15’i ile işletme sermayesi açığının kapatılması için kullanılması planlanmakta.

Şirketin geçmiş bilanço verileri ve oranları buradan herkes kendisi inceleyebilir :

https://paraajansi.com.tr/kartal-yen...etaylar/92754/

6. Galata ve aydemden bir farkı olmaz.
    2014te kurulmuş. Bilançolar iyi görünmüyor.
    net işletme sermayesi eksi. Karlılığı arttıramıyor.
    Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.

7. Yenilenebilir enerjide naten grubu dışında yüz güldüren olmadı. Onlar da işin müteahhitliğini de yapıyorlar yanılmıyorsam. Hadi iki şirket kuralım panelleri yerleştirelim sonra aksın paralar dönemi geçmiş gibi görünüyor… bir şey vaad etmiyor, piyasada ağzına alan yok arzı. Görünen köy kılavuz istemez ben yokum
    “Yorumum yatırım tavsiyesi değil lakırdıdan ibarettir.”

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Halka arzın 1,7 katı kadar talep geldiği bilgisi geldi , hayırlısı olsun ...

Sayfa 1/25 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •