Special Days Image
Sayfa 14/25 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KARYE - Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

1. bu hissenin bu kadar süre buralarda sürünmesi akıl alacak iş değil,oyun içinde oyun mu var...

2. bunların yatırımcıya yaptığı eziyeti başka hangi hisselerde görebilirsiniz,çok şeref yoksunlarıymış.

3.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    bu hissenin bu kadar süre buralarda sürünmesi akıl alacak iş değil,oyun içinde oyun mu var...
    Enerji maliyetlerinin arttığı bir dönemde yenilenebilir enerji hissesi buralarda sürünecek ve siz de bizleri aptal yerine koyup zararına hisse satmamızı istiyorsunuz..

4. Bir hissenin temel sebepler yüzünden değer kaybetmesi ayrı bir olay..
    Ancak malum başka sebepler varsa..Şöyle görüntülere sıkça rastladım..
    Eğer şirketi kötü günler bekliyorsa ve bunu sevgi çemberi içinde birkaç kişi biliyorsa çok hızlı ve anlaşılmaz biçimde yukarı gidiyor...
    Eğer şirket yeni ve önemli büyüme hamlelerine hazırlanıyorsa ve bunu sevgi çemberi içinde birkaç kişi biliyorsa da önce yazdığımın tersi oluyor..
    Kordsa'da olmuştu mesela..2017'de Anlaşılmaz biçimde 6,47lerde geziyordu..Cuma günü almıştım..Pazartesi şirket alım haberi düştü..ve benzerleri..
    Bu yüzden fiyatlamalarda sebep sonuç ilişkisini iyi tahlil etmek lazım kanımca..
    Şu halde yatırımcılar olarak hepimiz yalnızız ve kendi kararlarımızı kendi kurduğumuz senaryolara göre verip sorumluluğunu almak durumundayız..Yatırım tavsiyesi değil de denebilir..

bist e geldiği günden beri beni hiç yanıltmadı. ne zaman alacağımı ne zaman satacağımı en iyi tahmin ettiğim hisselerden biri oldu. cuma 5.kez mallandım 12,01 den. herkese bol kazanç.

6. Destek 12,86------ Direnç 14,11

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 14/25 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •