Sayfa 16/26 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 121 - 128 arası.

Konu: MANAS - Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Eminim senin yaşın kadar borsada geçmiş yılım vardır
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Hızlan dediysek bu kadar değil

Ne olacak bu kağıdın durumu düşe düşe teknik ne durumda

4. Yeni bir çıkış hazırlığı,çift tepe oluşumu beklenebilir ama yavaşça
    sakin sakin

5. Tepeye varınca yeni bir değerlendirme yaparız

6. Sanırım bu hissede herkes hisse fiyatının 19 lara gelmesini bekliyor oraya gelince herkes alacak ve herkes kazanacak öyle mi
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. Dinlenicem diyorsun yani,öyleyse bu seviyelerden biraz al.m denemesi yapalım geç olsun güç olmasın diyelim

8. Bu teknoloji transferinin sonuçlanmasını merakla bekliyordum, sözleşmenin nihayet imzalanmasına sevindim ancak hikayesi bundan sonra başlıyor bence, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, TAVSİYE değildir!

Gönderim Tarihi
    14.04.2022 14:54:40
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Sözlşeme İmzalanması
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    20 12 2021

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    20 yıldan bu yana Itron Firmasının (https://www.itron.com) Türkiye'deki çözüm ortağı ve temsilcisi olan ve yaklaşık on yıldır da bazı su ve elektrik sayaçlarını teknoloji transferinin ardından Türkiye'de imal eden Şirketimiz 07.2021 tarihinde SPK tarafından onaylanan izahnamemizde belirttiğimiz gibi; G4 Doğalgaz Sayacı Üretim Hattının, ITRON (ABD) Firmasından teknoloji transferi ile Manas tesislerine taşınması görüşmelerini bu güne kadar devam ettirmiş, 18.12.2021-20.12.2021 tarihleri arasında tesis, makine ve cihazları yurtdışında yerinde inceleyen teknik heyetimizin olumlu görüşü çerçevesinde; ITRON (ABD) Firması ile 14 04 2022 tarihinde teknoloji transferine ilişkin sözleşmeyi imzalamıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1020539

------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderim Tarihi
    14.04.2022 14:57:47
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Yatırım Teşvik Belgesi Hk
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Evet (Yes)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    G4 Doğalgaz Sayacı Üretim Hattının, ITRON (ABD) Firmasından teknoloji transferi ve Manas tesislerine taşınması ile ilgili olarak ITRON firması ile görüşmeleri esnasında yatırım teşvik belgesi almak üzere 03.02.2022 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına başvuruda bulunulmuştur. Görüşmeler devam ederken teşvik belgesi başvurusu olumlu sonuçlanmış olup 02.03.2022 tarih ve 533876 sayılı teşvik belgesi Şirketimizce alınmıştır. Yönetim Kurulumuz, sözleşme imzalanmaması halinde yatırımcıları yanlış bilgilendirme ve fiyat üzerinde yapay etki oluşabileceği risklerini dikkate alınarak teşvik belgesinin alındığı tarihte özel durum açıklamasının ertelenmesine ve sözleşme imzalanması durumunda sözleşme ve yatırım teşvik belgesine ilişkin özel durum açıklamalarının birlikte yapılmasına karar vermiştir. Söz konusu yatırımın toplam tutarı 46.446.646 TL'dır. Yatırımın % 43 â€ËÅ“ü yabancı kaynakla %57 ise öz kaynaklarla finanse edilecektir. Söz konusu yatırımın tamamlanması ile birlikte mevcutta 25.000 adet/yıl olan kapasite 625.000 adet / yıl olarak gerçekleşecektir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1020540
    Son düzenleme : Sabır taşı; 14-04-2022 saat: 16:08.

Sayfa 16/26 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •