Sayfa 2/26 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MANAS - Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Manas Enerji'nin halka arz edilecek toplam 7.800.000 TL nominal değerli payları, Borsa Birincil Piyasa'da Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile bir pay için 9,90 TL fiyattan 13-14 Temmuz 2021 tarihlerinde Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla arzi gerceklestiriecektir. investing.com

şirketin bir enerji şirketi olmadığını belirtmemiz lazim, yanlis anlasilma olabilir. Enerji yönetim şirketi manas (su, elektrik, doğalgaz, ısı sayaci vb. daha spesifik enerji yönetimi)

3 yurtdisi.projesi var, üçüde ilgi çekici ! ama en ilgi çekici olan üstte arkadaşlarin.ifade ettiği LoRa projesi. Özellikle afrika bölgesi gibi bakir bir alana ulasmasi , pazari.büyütebilir

LoRa network projesi genel açıdan bu linkten incelenebilir. https://hellofuture.orange.com/en/de...arer-progress/

güzel şirket simdilik karlilik seviyesi dısında ilgi cekici bir halka arz. kesinlikle talep girisi sağlayacağım.

hakkimizda hayirlisi

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

6. Tanıtımında ASELSAN uges ile işbirliği reklamını en başta gösteriyorlar.İlgi çekmek için haklılar tabiki 🙂 biraz da fiyat istikrarı taahhüdü verseler daha güzel olurdu.Ama yine de destek olmak lazım böyle firmalara az çok demeden.

7. İyi firma gibi gözüküyor ama karlılığı neden düşük anlayamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    İyi firma gibi gözüküyor ama karlılığı neden düşük anlayamadım.
    Aslında karlılığı düşük değil brüt kara bakarsanız şatış karlılığı fena değil. Brüt satış karının neredeyse yarısı kadar finansman gideri devreye girince iş değişmiş özetle çok fazla faiz ödemiş şirket. Halka açılmasının en büyük nedenlerinden birisi bu bence. Yazılımlar kadar talep geleceğini düşünmüyorum ama şirketin projelerinden ötürü bir miktar portföye katacağım sanırım.

Sayfa 2/26 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •