Special Days Image
Sayfa 1/26 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MANAS - Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

MANAS - Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

MANAS ENERJİ 9.90 tl fiyattan 7.800.000 lot eşit dağıtım yöntemiyle halka arz görülmektedir,

kesinlikle halka arzinda olmak istediğim bir şirket konumunda su an.

halka arz edilecek 7.8 milyon hisse kabataslak 75 milyon liranin tamami sirketin kasasina girecek. benim en onem verdigim konulardan biri.

Halka arzi Tera menkul degerler yapacak.

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

4. Buna da hayırlı olsun...sn hayek , güzel arzlar gelmeye başladı...
    Ayak izlerinizi takip ediyorum...

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kesinlikle halka arzinda olmak istediğim bir şirket konumunda su an.

halka arz edilecek 7.8 milyon hisse kabataslak 75 milyon liranin tamami sirketin kasasina girecek. benim en onem verdigim konulardan biri.

Halka arzi Tera menkul degerler yapacak.

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

Sayın hayek, arz gelirinin kasaya girecek olması önemli tabiki ama bunun yanında benim olumsuz gördüğüm,

Satışlar,
    2018--48
    2019--53,7
    2020--53,9 milyon.

Net kar,
    2018-- 1,8
    2019-- 0,8
    2020-- 1,5 milyon tl.

Halka arz sonrası piyasa değeri 196 milyon tl olacak.

Bu verilere göre pahalı bir halka arz bence. Hızlı büyüyen bir şirket olsa anlayacağım ama bırakın hızlı büyümeyi son 3 yıldır büyüme yok denecek kadar az. Şirket kendini teknoloji şirketi olarak tanımlamış ama çok kısıtlı bir alanda faliyet gösteriyor.
    Açıkcası ben beğenmedim.

Ama bu demek değildir ki prim yapmaz. Tabi ki yapabilir hatta küçük bir şirket olduğu için yapma ihtimali de bir hayli yüksek.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sayın hayek, arz gelirinin kasaya girecek olması önemli tabiki ama bunun yanında benim olumsuz gördüğüm,

Satışlar,
    2018--48
    2019--53,7
    2020--53,9 milyon.

Net kar,
    2018-- 1,8
    2019-- 0,8
    2020-- 1,5 milyon tl.

Halka arz sonrası piyasa değeri 196 milyon tl olacak.

Bu verilere göre pahalı bir halka arz bence. Hızlı büyüyen bir şirket olsa anlayacağım ama bırakın hızlı büyümeyi son 3 yıldır büyüme yok denecek kadar az. Şirket kendini teknoloji şirketi olarak tanımlamış ama çok kısıtlı bir alanda faliyet gösteriyor.
    Açıkcası ben beğenmedim.

Ama bu demek değildir ki prim yapmaz. Tabi ki yapabilir hatta küçük bir şirket olduğu için yapma ihtimali de bir hayli yüksek.
    Kağıt üzerinde gelişme gösteremeyen ancak yaptığım görüşmeler sonucunda çok özel projeleri olabileceğini öğrendiğim bir şirket olduğu İçin katılacağım .
    Tavsiye değildir, halka arzlar başlı başına bir maceradır, safaridir, elmas da bulabilirsiniz taş da düşebilir 🤣

7.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Kağıt üzerinde gelişme gösteremeyen ancak yaptığım görüşmeler sonucunda çok özel projeleri olabileceğini öğrendiğim bir şirket olduğu İçin katılacağım .
    Tavsiye değildir, halka arzlar başlı başına bir maceradır, safaridir, elmas da bulabilirsiniz taş da düşebilir ��
    çok özel projelerden kastınız nedir? izahnamade zaten devam eden projeler bölümünde ilgi çekici projeler görünüyor bunlardan farklı mı? Örneğin Afrika için planlalan LoRo porjesi ilginç gözüküyor.

Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    çok özel projelerden kastınız nedir? izahnamade zaten devam eden projeler bölümünde ilgi çekici projeler görünüyor bunlardan farklı mı? Örneğin Afrika için planlalan LoRo porjesi ilginç gözüküyor.
    Evet kesinlikle 👍

Sayfa 1/26 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •