Sayfa 10/26 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 73 - 80 arası.

Konu: MANAS - Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn Tarafsız ne oluyor hareketlilik çok fazla tavan bozuyor sonra tekrar tavan yapıyor. YTD
    sn sorros bu hissede ilginç haraketler yapıyorlar,benim düşüncem yedi re yedi re herkesin alım satım işlemine izin vererek döken dökülsün misali,oturaklı biçimde kağıdı götürüyorlar,arada ufak çaplı çalkantılar olacaktır.sabırlı olan için daha yarı yolda benim fikrim.benim basit kriterim,sermaye düşük,piyasa değeri düşük.herkes kendi kararını versin.saygılar

2. Merhaba arkadaşlar. tavandan aranıza katııldım hayırlı inş.

3.  Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    sn sorros bu hissede ilginç haraketler yapıyorlar,benim düşüncem yedi re yedi re herkesin alım satım işlemine izin vererek döken dökülsün misali,oturaklı biçimde kağıdı götürüyorlar,arada ufak çaplı çalkantılar olacaktır.sabırlı olan için daha yarı yolda benim fikrim.benim basit kriterim,sermaye düşük,piyasa değeri düşük.herkes kendi kararını versin.saygılar
    Sn Tarafsız ben uzun zamandır manas ın şu 4-5 günkü yaptığı hareket gibi bir hareket görmedim bugünde daha da bir agrasif oldu. Benim düşüncem buda yolun daha başında olduğumuzu gösteriyor.Günlük takas görüntüsü atabilecek arkadaş varmı, asönsörcü arkadaş kimmiş bir tanışalım kendileriyle. YTD.

4. Tavancının olduğu yerde tavanlar devam edermi.hadi etsin bakalım

5.  Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    İlginç bir hareket yok, agresif olarak götürülen hisselerde bu tarz silkelemeler-hareketler gayet doğal, ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    İlginç bir hareket yok, agresif olarak götürülen hisselerde bu tarz silkelemeler-hareketler gayet doğal, ytd.
    Tmm senin dediğin olsun.

7. Evet bugün çalkalama devam ediyor,hergün tavanda beklemiyoruz normal haraketler.

8. Tavancı geldiği için tavanlar bitmiştir.

Sayfa 10/26 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •