Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 62 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ESCAR - Escar Turizm Taşımacılık Ticaret A.Ş.

1. Ayrıca 15 TL ilk fiyatta iskonto var mı acaba.

2. Arkadaşlar önce elinizden gelen gayreti gösterin, daha sonra soru sorun, buraya hiç araştırma yapmadan soru yazarsanız cevap almanız biraz zor olur. Ben kendi yorumlarımı yazmak isterim;

15.00 fiyatlı 11 Milyon Lot=165 Milyon TL arz ediliyor. Bir bilişim, yazılım şirketi olmadığından VBT yazılıma gelen talepten daha az talep gelecektir. VBT yazılımda 99 milyon TL için 49 bin kişi katılmıştı, tahminimce bu arza 35-40 bin arası katılım olur. Eğer 35-40 bin kişi katılırsa bu kişilerin de hepsinin yüksek meblağ alış göndermediğini 2000-3000 liralık alış gönderenleri de varsayarsak tahminimce kişi başı 8-12 bin liralık hisse gelecektir. İlk 5 iş günü İnfo Yatırımın 15.00 fiyattan her gün yinelenmek üzere 460 bin lot alım garantisi verdiğini de görüyoruz. Genel olarak değerlendirdiğimde halka arza katılmakta biraz kararsız kaldım. Daha deneyimli üstatlar yorum yaparsa faydalı olacaktır.

Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Arkadaşlar önce elinizden gelen gayreti gösterin, daha sonra soru sorun, buraya hiç araştırma yapmadan soru yazarsanız cevap almanız biraz zor olur. Ben kendi yorumlarımı yazmak isterim;

15.00 fiyatlı 11 Milyon Lot=165 Milyon TL arz ediliyor. Bir bilişim, yazılım şirketi olmadığından VBT yazılıma gelen talepten daha az talep gelecektir. VBT yazılımda 99 milyon TL için 49 bin kişi katılmıştı, tahminimce bu arza 35-40 bin arası katılım olur. Eğer 35-40 bin kişi katılırsa bu kişilerin de hepsinin yüksek meblağ alış göndermediğini 2000-3000 liralık alış gönderenleri de varsayarsak tahminimce kişi başı 8-12 bin liralık hisse gelecektir. İlk 5 iş günü İnfo Yatırımın 15.00 fiyattan her gün yinelenmek üzere 460 bin lot alım garantisi verdiğini de görüyoruz. Genel olarak değerlendirdiğimde halka arza katılmakta biraz kararsız kaldım. Daha deneyimli üstatlar yorum yaparsa faydalı olacaktır.
    Dostum bilanço ile ömrünü geçirmiş biri olarak şunu söyleyeyim son bilanço bir Harika . Sırf son bilanço İçin bile girilir. Escar bu yarışın sürpriz atı olabilir bence 😉

4.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Dostum bilanço ile ömrünü geçirmiş biri olarak şunu söyleyeyim son bilanço bir Harika . Sırf son bilanço İçin bile girilir. Escar bu yarışın sürpriz atı olabilir bence 😉
    Ciddi misiniz hocam borçları bayağı çok ve arz içinde maaş ödemesi açıklaması var bunları görünce vazgeçtim

5.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Dostum bilanço ile ömrünü geçirmiş biri olarak şunu söyleyeyim son bilanço bir Harika . Sırf son bilanço İçin bile girilir. Escar bu yarışın sürpriz atı olabilir bence ��
    Ömrünü bilançoyla geçirmiş biri bu borçluluk durumunu nasıl göremedi. Net işletme sermayesi eksi. Özkaynaktan bile fazla borcu var.

6. Turex 2 geliyor galiba. Yakında mahalle rent a carlar da halka arz olmaya başlar. Sağolsun herkes ky dudukleme derdinde

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ya arkadaşlar bakmadan girmeyin adamlar halka arzın %10 ile birikmiş maaşları ödeyecekmiş ben böyle saçma bir şey görmedim çok borçları hem kısa hem uzun

8. Halka arza katılmak için son 1 saat. Satış az kalırsa kalan payları Hedef Portföy alacağını taahhüt etti. Ayrıca ilk 5 gün 390 bin lot 15:00 fiyattan yinelenen alış girecekler. Hala girmekte kararsızım.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •