Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 63 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ESCAR - Escar Turizm Taşımacılık Ticaret A.Ş.

1. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/954304

02.08.2021 tarihinde kurucusu olduğumuz Hedef Portföy Kuzey Hisse Senedi Serbest Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon)(HPF) nam ve hesabına Escar Turizm Taşımacılık Ticaret A.Ş.(ESCAR) paylarından 17,10 fiyattan 400.000 Adet alış işlemi gerçekleştirilmiştir. Alım işlemi sonucunda Hedef Portföy Kuzey Hisse Senedi Serbest Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon)(HPF)'un Escar Turizm Taşımacılık Ticaret A.Ş.(ESCAR) 'de sahip olduğu paylar %5 sınırını aşarak %5,16 oranına ulaşmıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmiştir.

2. Senin ben a.g mun hissesi diger halka arzlar %50_200 yukseldi oldugun yerde sayiyorsun mubarek gun batarsin insallah.

3. Bunun sahibi baska sirketini halka arz ederse birdaha artik havasini alir yatirimci bulamaz rezil 30 kademe yukselt gelene ver bas asagiya halka arzdan beri bir arpa boyu yol gidemedi .Kucuk yatirimciyi soymak icin halka arz olmus batar insallah.

4. Halka arzdan beri ilk defa tavan yapti onu da 1 dakikada bozdu soyguncu cop hissesi a.g seni borsaya hisse diye sokanin

5. Hissede zararda olan yok ancak yine de tavan tavan gitmediği için sızlanılıyor sanki her halka arz için öyle bir zorunluluk varmış gibi, son bilançosunda gelen karın önümüzdeki 3 çeyrekte hiç artmadan aynı şekilde geldiğini varsaysak bile 4 fk eder, hisse için olumluyum.

6.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Halka arzdan beri ilk defa tavan yapti onu da 1 dakikada bozdu soyguncu cop hissesi a.g seni borsaya hisse diye sokanin
    2.kez tavan. Bilanço iyi geldiği halde (bilanço dan 9 gün sonra) Bi tavan daha gördük.

Helva için herşey var ama bakalım yapabilecek aşçı varmı..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Yokmuş..!!!!

Aldıkları 400 bin lotu verıyorlar galıba..

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Helva için herşey var ama bakalım yapabilecek aşçı varmı..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •