Sayfa 109/162 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon
Arama sonucu : 1290 madde; 865 - 872 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. Hareketli ortalamalar yukarı kesişmesini gördüm ve pozisyon aldım. hedefim 5 USD üzeri ilk aşamada.

2. hasılat: 34,2 milyar
    net kar: 335 milyon
    olaya bak
    yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by wasdreel Yazıyı Oku
    hasılat: 34,2 milyar
    net kar: 335 milyon
    olaya bak
    Tam olarak ne demek hocam bu? Koskoca Arcelik 1 % kar marjiyla mi calismis, yoksa bilancoda bizim goremediigmiz baska durumlar mi var acaba? Heralde konunun uzmani arkadaslar bir iki kelam ederler.
    Rasgele...
    free
    S
    K
    Y

4.  Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Tam olarak ne demek hocam bu? Koskoca Arcelik 1 % kar marjiyla mi calismis, yoksa bilancoda bizim goremediigmiz baska durumlar mi var acaba? Heralde konunun uzmani arkadaslar bir iki kelam ederler.
    Rasgele...
    free
    S
    K
    Y
    https://www.arcelikglobal.com/media/...nuc-sunumu.pdf

5.  Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Rasgele...
    free
    S
    K
    Y
    bende bilemedim sayın freesky, arclk formunda pek yazan olmuyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    abi niye yazsın millet. buradaki param kapıdaki arabama göre çöp olmuş. dolaptaki salçaya, benzine, kendi sattığı dolaba bile çöp olmuş. onu geçtim bist30 endeksine bile göre çöp vaziyetinde.

anlaşılan sadece geri alım açıklayan gerizekalıya göre değerli bu hisse...rezil ettiler hisseyi hem de kendileri de rezil oldular. millet de sattı çıktı haliyle...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

7. kimse kalmadı...

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. olumsuz açıdan bakınca : hammadde, enerji maliyetleri, kur, talep daralması , büyük oyuncalar ölümüne rekabet .... gibi önemli, sebepler sayılabilir fakat bistte bulunan bazı şirketleri düşününce, aynı kulvarda olmasalar da saçma olsa da şu kıyaslamalar aklıma geliyor

1... örneğin x şirketi 1 en fazla 2 fabrikada üretim yapıyor. fk 50 leri geçmiş pd/dd 20 olmuş hikayesi var veya yok piyasa değeri milyar doları bulmuş... arclk e bakıyorsun 12 marka -arclk beko deyf altus.,,..- 9 ülkede 28 üretim tesisi var yatırımları var. daha yeni piyasa değeri 3 milyar dolara yaklaşmış..
    2... y şirketi olsun her hangi bir ham madde satıyor olsun yada çok temel bir ürün satsın karına bakıyorsun yüzlerce milyon. arclk e bakıyorsun milyonlarca beyaz eşya yüzbinlerce televizyon satıyor 3 aylık cirosu 35 MİLYAr kar bir kaç yüzlük

bu kıyaslamalar mantıksız görünse de insanın aklına geliyor. umarım bundan sonra ki karları çok daha iyi olur

Sayfa 109/162 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •