Sayfa 18/165 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 137 - 144 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. 40 bin
    34.50 nin tekrar bugün yarın denenceği aşikar..
    türkisş yat fena terste kaldı 450 bin lot 33.61 maliyetle..
    ak geri almaz citi adına verdi.
    Son düzenleme : doctrine; 17-08-2021 saat: 15:18.

2.  Alıntı Originally Posted by doctrine Yazıyı Oku
    40 bin
    34.50 nin tekrar bugün yarın denenceği aşikar..
    Tekrar kutlarım sayın doctrine. Bu kadar büyük miktarla böyle cesur hareketleri yapabilmek büyük başarı. Şahsen ben 18 bin lotla çakılıyım. Sadece aydan aya para buldukça ek alım yapıyorum. Geçmişte Sat-al yaptığım zamanlarda hep lot sayısını düşürmüş olurdum. Onun için sat-al olayını bıraktım.

3.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Tekrar kutlarım sayın doctrine. Bu kadar büyük miktarla böyle cesur hareketleri yapabilmek büyük başarı. Şahsen ben 18 bin lotla çakılıyım. Sadece aydan aya para buldukça ek alım yapıyorum. Geçmişte Sat-al yaptığım zamanlarda hep lot sayısını düşürmüş olurdum. Onun için sat-al olayını bıraktım.
    tşk ederim.
    bugün 34.23 üstü kapanış bekliyorum...

4. bol kazançlar ...
    bofa bugün de sürerse açıkçıların dayanma gücü kalmaz...viop kısmında 0.5 primli şu an...

5. Ne güzel verdiler ya yine elimize daha 20 dakikada bofa 1.satıcı 191 k inşallah dün aldıklarının hepsini satmaz yoksa cıktıgımız yerden daha geri gelicez bezdirdi yıldırdı artık.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Saka gibi ya dünkü seviyesine geldi neredeyse.

7.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Birşeyler oluyor ama hala anlayamadım, bu kadar yüklü ve devam eden satışlar, ardından dolaşımdaki hissenin nerdeyse yarısı kadar açıklanan geri alım programı, her sabah %1,1,5 yukarı sürmeler, ardından aşağı basmalar, endeksten bağımsız yapılan hareketler, bir gün ak yatırımla satmalar, diğer gün bofa ile, sonra ünlü ile, sonra ykbnk ile devam eden satışlar, 33 altında alıyormuş gibi yapmalar, 33 üstünde kendi haline bırakmalar. Var bişeyler ve kısa vadede olumlu görünmüyor malesef.
    Bunu yazdığımda " şirket zaten alıyor, bık bık bık" yapanlar vardı. Şirket 33 altına gelmedikçe alım yapmıyor, şirket alım yapıyor kisvesi altında devir-teslim oparasyonu yapılıyor. Yazık
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

8. Valla hocam 33 altında alacak diye de bir kaide yok saplanıp kaldık yükselişi kacırdık diğer hisselerde bunda beklerken. dün büyük fırsat vermiş kardayken satıp terketmek varmış buraları. Güvendik yüklü alımlara adam 1 milyon lotu u sattı geri kaldı 700 bin lotu.
     Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bunu yazdığımda " şirket zaten alıyor, bık bık bık" yapanlar vardı. Şirket 33 altına gelmedikçe alım yapmıyor, şirket alım yapıyor kisvesi altında devir-teslim oparasyonu yapılıyor. Yazık

Sayfa 18/165 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •