Sayfa 32/161 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1284 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. Yabancı da hala azımsanmayacak lot var,şirket süreç sonunda yabancının elindeki payları yüzde 10 un altına düşürebilir görüntü bu

2. Heyt maşallah. Rekor alım yapmış şirket.

20.09.2021 tarihinde 31,46 TL - 31,70 TL fiyat aralığından (ortalama 31,6066 TL) 2.800.000 adet pay geri alınmış ve Şirketimizin sahip olduğu ARCLK payları 21.549.652 adete ulaşmıştır. (Şirket sermayesine oranı %3,1891)

3. 21.09.2021 tarihinde 31,68 TL - 31,80 TL fiyat aralığından (ortalama 31,7386 TL) 1.000.000 adet pay geri alınmış ve Şirketimizin sahip olduğu ARCLK payları 22.549.652 adete ulaşmıştır. (Şirket sermayesine oranı %3,3371)

4. Tebrik etmek lazım arçeliği yatırımcısına sahip cikti heyytt.

Seneler evvel 28 görmüş kagıdı 32 den aliyor.

Biraz düşündüm de değişik fikirler geldi aklıma. 22 milyon lot 700 milyon tl civari yapıyor. Kagıt kıpırdamamış.

Belki burda asıl teşekkür etmesi gereken tofaş, tüpraş yatırımcısı olmalı. 704 milyonu alan kurumlar o para ile hangi hissede alim yaptı?

Son 1 ayda tofas yüzde 50 prim yaptı, tüpraş son zamanlarda cikişlarda.

Belki benim hisseden de alirlar bi gün. Alıma son gaz devam edilsin piyasaya can suyu olur belki.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Tebrik etmek lazım arçeliği yatırımcısına sahip cikti heyytt.

Seneler evvel 28 görmüş kagıdı 32 den aliyor.

Biraz düşündüm de değişik fikirler geldi aklıma. 22 milyon lot 700 milyon tl civari yapıyor. Kagıt kıpırdamamış.

Belki burda asıl teşekkür etmesi gereken tofaş, tüpraş yatırımcısı olmalı. 704 milyonu alan kurumlar o para ile hangi hissede alim yaptı?

Son 1 ayda tofas yüzde 50 prim yaptı, tüpraş son zamanlarda cikişlarda.

Belki benim hisseden de alirlar bi gün. Alıma son gaz devam edilsin piyasaya can suyu olur belki.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında iyi bir noktayı yakalamışsınız. Benim hiç dikkatimi çekmemişti. Acaba arçelik ve koç holdingdeki bu geri alımlar acaba gurubun diğer kağıtları bakımından bir hedef şaşırtma olabilir mi? Çünkü bu sürede tofaş ve tüpraş kağıtları topuklamış durumdalar. Şahsen ky burada oyalanıp kendisini geri alım hikayesi ile avuturken bu iki kağıt göstere göstere gidiyor.

6. Bu sonu gelmez yabancı satşı sona ermedikçe şirketin geri alımlarıyla tahtanın kalkmayacağını ve para kazanmanın mümkün olmadığını herkes biliyor sanırım. Satışları ne zaman biter ne zaman tahtaya yeni oyuncular girer o zaman bakılır.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

7. Yazık gerçekten, yine toaso,tüpraş kchol ve diğer koç şirketleri üyürü geri alım yapılan Arçelik böyle bir günde 0,50% artı kapatabildi o da şirketin geri alımlarıyla. Yazık

8. Özel emirle halledin şu devir işlerini de tahtada önümüze bakalım, Aylardır geri alım programıyla avutmayın milleti, ayıptır.

Sayfa 32/161 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •