Sayfa 44/165 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. TR borsasında para bağlayacağın sağlam kağıt koç hissesinden başka çok az. koç kısa vade yuruyen ne varsa kar alır çıkıp yürümeyen koca para baglarsin. aklın yolu bir. Yatırım tavsiyesi değildir, geleceğe nottur.

2. bugünkü yk alımları, gerialımsa o zaman defans aşamasını geçti, artık ofans yönlü işlemlere başladı demek, belki o zaman piyasada katılır. Bu arada işlem yapması yasaklananlar BOFA da ise bu daha da güzel.

3. 2 tl kalınlığındaki yatay alanda temmuz ayı başından beri yatay hareketi devam ediyor.yatay alan üst bandı 33,64 seviyesidir.bu değer üstünde 2 tl kadar kısada gitmek ister.ayrıca son 3 işlem günü zirveden gelen düşen trend altında fiyatlama var.muhtemelen bir trend kırılımı sonrasında yatay alan da yukarı kırılacak.trend direnci 33,60 seviyesidir.

4. Sayın enigma72 sizi Ereğli topigine tekrar bekliyoruz. Grafikleriniz çok ufuk açıcı oluyordu. Arçelik için de burada bulunmanız çok büyük şans.
     Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    2 tl kalınlığındaki yatay alanda temmuz ayı başından beri yatay hareketi devam ediyor.yatay alan üst bandı 33,64 seviyesidir.bu değer üstünde 2 tl kadar kısada gitmek ister.ayrıca son 3 işlem günü zirveden gelen düşen trend altında fiyatlama var.muhtemelen bir trend kırılımı sonrasında yatay alan da yukarı kırılacak.trend direnci 33,60 seviyesidir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dün Twitterda gördüm, birisi arçelik isterse artmasın, ben 70 bin lotumun temettüsünü alır keyfime bakarım diye yazmıştı, demek ki arçelikte oldukça fazla sayıda küçük yatırımcı lotu var, geri alım nedeniyle pala ağacı da sallayamıyor, haliyle böyle olunca kağıt yükselmiyor demek.

6.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Dün Twitterda gördüm, birisi arçelik isterse artmasın, ben 70 bin lotumun temettüsünü alır keyfime bakarım diye yazmıştı, demek ki arçelikte oldukça fazla sayıda küçük yatırımcı lotu var, geri alım nedeniyle pala ağacı da sallayamıyor, haliyle böyle olunca kağıt yükselmiyor demek.
    Yukari goturse cogunu sallar.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

7. Ereğli kısmına yazmayı düşünüyorum doğrusu.ama Arçelik hissesinde ara ara paylaşımlar yapacağım.bugün özelinde yükseğe yakın kapanış güzeldi.patron 2 TL'lik yatay alanda zamana yayarak hisseleri alıyor.biraz da band üstünde toplasa fena olmaz
     Alıntı Originally Posted by ciga Yazıyı Oku
    Sayın enigma72 sizi Ereğli topigine tekrar bekliyoruz. Grafikleriniz çok ufuk açıcı oluyordu. Arçelik için de burada bulunmanız çok büyük şans.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Patron yanılmıyorsam 70-80 milyon lota talipti,30 milyon lotu aldı zaten.gerisini almak isterse yukarı süre süre herkesi döker.ancak şimdi 2 TL'lik alanda hisseleri alıyor.bir planları var.sabirli olan da planı tecrübe eder.
     Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Dün Twitterda gördüm, birisi arçelik isterse artmasın, ben 70 bin lotumun temettüsünü alır keyfime bakarım diye yazmıştı, demek ki arçelikte oldukça fazla sayıda küçük yatırımcı lotu var, geri alım nedeniyle pala ağacı da sallayamıyor, haliyle böyle olunca kağıt yükselmiyor demek.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 44/165 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •