Sayfa 91/162 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1292 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Habere gerek varmı sizce .şirket 6 mılyarlık ek alım yapacağım dedı .pıyasadakı lot sayısı gıttıkçe azalıyor .Hisse sığlaştıkça mal bulmada zorlanabılirler buda fıyatı yukarı çekmeye zorlayacaktır .
    Peki arçelikde dışarıda ortalama kaç milyon hisse kaldı?

2. Nerede durur nasıl bu ek alımı yapacaklar kestırmek zor .Pıyasada mal hergecen gün azalıyor .Hadi aldın diyelım asıl soru bu fıyattan bu malı alıp ne yapmayı düşünüyorsun.Koç grubu parasını sokağa atmaz .Bu fıyattan alıpta zarar edeceklerını hıc sanmıyorum .Muhakkak bır planları vardır .Netıcede ticaret yapıyorlar ve zarar edecekleri ticarete gırceklerıni sanmıyorum .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Kottan falan mı çıkarmaya çalışıyorlar .Anlamak zor .Altı ay sonra bir yüzde on daha alacağız derlerse ne olacak .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Peki arçelikde dışarıda ortalama kaç milyon hisse kaldı?
    100.674.570 lot gözüküyor.
    67.572.820,50 lot için 6.000.000.000 tl ayrılmış, hisse başı ortalama 88,80 eder.
    Bu alımda tamamlanırsa piyasada geriye 33.101.750 lot kalır.
    BEN KİMİMKİ YATIRIM TAVSİYESİ VEREYİM, TAVSİYEM OLSA KENDİME VERİRİM. YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by Godofswords1 Yazıyı Oku
    100.674.570 lot gözüküyor.
    67.572.820,50 lot için 6.000.000.000 tl ayrılmış, hisse başı ortalama 88,80 eder.
    Bu alımda tamamlanırsa piyasada geriye 33.101.750 lot kalır.
    şaka gibi arçelık gıbı bır devın 33 mılyon hıssesı mı kalacak yanı..bır sure sonra sonra bunlarıda alıyorum deyıp çekılmesın..

arçelik güzel hisse

PARADİGMA
    Bir resmin bin sözcüğe bedel olduğu söylenir,belki de bin dolar demeleri gerekirdi.

8. aldıkları hisseleri geri satmayacaklar diye nir kaide yok ki. örneğin hisse 100 liraları aştıktan sonra ufak ufak verebilirler piyasaya.
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    şaka gibi arçelık gıbı bır devın 33 mılyon hıssesı mı kalacak yanı..bır sure sonra sonra bunlarıda alıyorum deyıp çekılmesın..
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 91/162 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •