Special Days Image
Sayfa 7/161 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1284 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. Satis magazalari cok iyi calisiyor.ilgi alaka takip vs guzel.Sirket benim olsa magazada boyle calismalarini isterdim;)
    Ytd elbette

2. https://share.matriksdata.com/share....07301811021268

Evet bofa dün tahtayı kaldıran bugun dünkü maliyetinden daha aşağıda satış yapmış ve yine 250 bin lot alım yapmış şirket alıcılardada diğer tarafı şişmiş.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Analistler çok tuhaf...vesbe'nin gelen kâr rakamına göre Arçelik karı 1 milyarı geçecek gibi.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Buralarda yine kimse yok. Bank of ile sirket arasında bir savas var bugun yine tahtayı kaldıran bank ofdu sonra bütün aldıklarını sattı bugun alın gelmedi ama ne zaman bank of asırı satmaya baslarsa geliyorlar cok düsmesine izin vermiyorlar toaso bilanco dan 1 hafta önce yüzde 7 civarı gitti bunda hala bir tık yok umarım bilanco kötü gelmez arclk de.

Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    Buralarda yine kimse yok. Bank of ile sirket arasında bir savas var bugun yine tahtayı kaldıran bank ofdu sonra bütün aldıklarını sattı bugun alın gelmedi ama ne zaman bank of asırı satmaya baslarsa geliyorlar cok düsmesine izin vermiyorlar toaso bilanco dan 1 hafta önce yüzde 7 civarı gitti bunda hala bir tık yok umarım bilanco kötü gelmez arclk de.

Aynen dediğniz yaptılar tahtada üstelik y kredi ve akın satışı daha çoktu son yarım saat baf aldıda endüşüğünden kapandı

6.  Alıntı Originally Posted by schnell Yazıyı Oku
    Aynen dediğniz yaptılar tahtada üstelik y kredi ve akın satışı daha çoktu son yarım saat baf aldıda endüşüğünden kapandı
    Hayır buraya bakıyorum ky yok iyi diyorum sonra takasa bakıyorum sürekli diğer tarafı şişiyor. aselsi günlerdir sürekleyen birileri lazım qnb gibi yoksa bilanco cok iyi gelse bile yabancılar gelmicek gibi düşünüyorum veya cok karamsarım. bu alım hissenin dengelerini bozdu bence. belki bank of da bu rakamlara tasıcaktı hisseyi simdi ne zaman satış yapsalar karsılacak birileri var diye daha yüksekten almıyorlar satsalar aşağıdan alamıcaklarını biliyorlar bank of yüklü satıs yapmacıkda sirket alım yapmıyor bank of İcin onlar asagı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık durumu var. En son yüzde 3 yükselişte yine bank of sürükledi tahtayı.

Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    Hayır buraya bakıyorum ky yok iyi diyorum sonra takasa bakıyorum sürekli diğer tarafı şişiyor. aselsi günlerdir sürekleyen birileri lazım qnb gibi yoksa bilanco cok iyi gelse bile yabancılar gelmicek gibi düşünüyorum veya cok karamsarım. bu alım hissenin dengelerini bozdu bence. belki bank of da bu rakamlara tasıcaktı hisseyi simdi ne zaman satış yapsalar karsılacak birileri var diye daha yüksekten almıyorlar satsalar aşağıdan alamıcaklarını biliyorlar bank of yüklü satıs yapmacıkda sirket alım yapmıyor bank of İcin onlar asagı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık durumu var. En son yüzde 3 yükselişte yine bank of sürükledi tahtayı.

Bir oyun var ama ne

8.  Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku

Herhangi bir tahminim yok, yalnız durum buysa patron yabancı satmadan almıyorsa yabancı sürer yine tahtayı yukarı. Yukarıdan patrona satar nasıl olsa yabancı satışını karşılıyor.

Sayfa 7/161 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •