Sayfa 78/160 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1274 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by YAŞLIKURT Yazıyı Oku
    Kanunen bir engel var mı bilmiyorum ama KCHOL bizden bu toplanan payları alsa , bizim kasaya giren bu parayla da biz batarya fabrikasına ortak olsak.Hayaller işte.
    Şirket toplanan bu payları bedelsiz olarak diğer hisselere dağıtsa. Böylece herkesin portföyü 1/3 oranında artsa. Ve bu haberle hisse fiyatı soluksuz tavanlarla 150TL ye vursa. Hayaller işte.

2.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Şirket toplanan bu payları bedelsiz olarak diğer hisselere dağıtsa. Böylece herkesin portföyü 1/3 oranında artsa. Ve bu haberle hisse fiyatı soluksuz tavanlarla 150TL ye vursa. Hayaller işte.
    Aldığı 60 milyondan fazla hisseyi 8-10 dolar arasından satması daha iyi olmaz mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Kayalp Yazıyı Oku
    Aldığı 60 milyondan fazla hisseyi 8-10 dolar arasından satması daha iyi olmaz mı?
    Benim hayal daha iyi. Fiyat zaten 10 dolar olmuş. Üstüne bir de hisse sayın üçte bir oranında artmış.

4.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Benim hayal daha iyi. Fiyat zaten 10 dolar olmuş. Üstüne bir de hisse sayın üçte bir oranında artmış.
    Lot başı yaklaşık 5 dolar kâr yazarız, bilanço şenlenir. Ayrıca piyasa 10 dolar garanti bunu alan %100 kâr etmeden bırakmaz derse froto'yu yakalarız. Benimki de hayal tabiki.

5. 33 farklı para birimi ile çalışan arçelik neden TL bazlı yatırım yapar kilit nokta bu bence bence dolar bazlı ucuz oldugunu duşundugunden ziyade daha farklı haber akışlarına gebe 30-60 TL fiyat aralıgında 60 milyon lot aldı maliyet 41 TL ama dolar bazlı maliyeti daha yuksek 30-40 aralıgında aldıgı lotlar dolar ve enflasyon karşısında eridi zaten koçun asıl maliyeti 50-55 TL arasında bence

PPA-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    33 farklı para birimi ile çalışan arçelik neden TL bazlı yatırım yapar kilit nokta bu bence bence dolar bazlı ucuz oldugunu duşundugunden ziyade daha farklı haber akışlarına gebe 30-60 TL fiyat aralıgında 60 milyon lot aldı maliyet 41 TL ama dolar bazlı maliyeti daha yuksek 30-40 aralıgında aldıgı lotlar dolar ve enflasyon karşısında eridi zaten koçun asıl maliyeti 50-55 TL arasında bence

benimde aklıma o geliyor. ya bu hisseler bir yabancı ortaklık durumunda o ortağa satılacak ya da çok yüklü yatırımlar için alınacak kredilere teminat olarak verilecek vb.
    benim takip ettiğim kadarıyla Eskişehir fabrikasına ilave kapasite artış yatırımı, buzdolabı kompresör yatırımları ile yurt dışına 1 buzdolabı fabrikası yapılması planlanıyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. Batarya fabrikası için diyende var yabancı ortaklık diyende var şuan hissede proje hikaye oldugu belli ama ne oldugu belli degil benim de aklıma gelen teknolojik yenilik farklı bir platforma evrilmesi bildigimiz beyaz eşya ureticisi olmaktan çıkması ile alakalı olabilir diye duşunuyorum teknolojik altyapısı musait
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    benimde aklıma o geliyor. ya bu hisseler bir yabancı ortaklık durumunda o ortağa satılacak ya da çok yüklü yatırımlar için alınacak kredilere teminat olarak verilecek vb.
    benim takip ettiğim kadarıyla Eskişehir fabrikasına ilave kapasite artış yatırımı, buzdolabı kompresör yatırımları ile yurt dışına 1 buzdolabı fabrikası yapılması planlanıyor.

8. saygıdeğer büyüğümüz mehmet karahanlı.
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Anasiz babasiz buyursun ama ortaksiz buyuyemezsin.Yabanci ortak lazim Arcelik e...
    Ytd syg
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 78/160 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •