Sayfa 16/37 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 293 madde; 121 - 128 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Valla Adam halka arz ı Bizim cebe yaptı spk ile anlaşıp bizim canımızı okudular Allah yedirmeyi nasip etmesin çocuklarından çıksın karıları başka erkeklerle alemde yesin bu buynuzlualrı

kurthan

2. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Dün itibarı ile Abidin Gülmüş 780 bin lot 3.20 ortalama ile GEN İLAÇ hissesi aldı. Bu olumlu bir gelişme Patron şirketinin arkasında demektir.. Uamarız hisseye desteği devam eder..

4. Ekim ayında güzel haberler bekliyoruz..Genil den..

5. Lanet olsun onun gibi kağıda

6. Sabırla bekliyoruz.. Arz fiatına göre %30 primli. Patron öyle düşünüyor galiba.. Ancak yatırımcılar bu kağıdı 15-16 lardan aldı..Halka arzdan alan sözde kurumsal yatırımcılar..bu malları KY lara 15 li 16 lı hatta 17 li fiatlardan boca ettiler..Sonuçta kağıda giren herkes yandım anam diyor..

7. Şirketimizin 20 Ekim 2021 tarihinde yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısında;

1. Şirketimizin Borsa İstanbul'da işlem gören paylarının fiyatının Şirketimiz faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması sebebiyle pay sahiplerini korumak, pay fiyatımızın istikrarlı olarak gerçek değerine uygun oluşumunu sağlamak ve yatırımcılarımızın Şirketimize olan güvenini korumak amacıyla, II-22.1 sayılı Geri alınan Paylar Tebliği'nin ("Tebliğ") yakın ve ciddi kaybın tespitine ilişkin şartlarına tabi olmaksızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihlerinde yapmış olduğu Basın Duyuruları çerçevesinde Borsa İstanbul'da paylarımızın işlem gördüğü Yıldız Pazar'da Şirketimiz tarafından pay geri alım işlemlerinin yapılmasına,

2. Pay geri alımına konu edilebilecek azami pay sayısının, Şirket'in çıkarılmış sermayesinin %1,67'sine karşılık gelen 5.000.000 adet (5.000.000 TL nominal) olarak belirlenmesine,

3. Geri alım için ayrılacak olan fonun 80.000.000 TL olarak belirlenmesine,

4. Yürütülecek geri alım işlemlerinin Şirketimizin finansal durumu ve faaliyet sonuçlarına ilişkin herhangi bir olumsuz etkisi olmayacağının öngörüldüğünün açıklanmasına,

5. İşbu Yönetim Kurulu Kararı ile Borsa İstanbul'un Şirket paylarının işlem gördüğü Yıldız Pazar'da gerçekleştirilecek olan pay geri alım işlemleri ile ilgili olarak, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda gerekli özel durum açıklamalarının yapılmasına ve Şirketimizin yapılacak ilk Genel Kurul toplantısında gündeme alınarak, Genel Kurul'da pay sahiplerinin bilgisine sunulmasına,

karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

8. Hisseyi aşağı çeke çeke malı topladılar bu günde içeriden bilği alanlar var galiba onlar haber gelmeden topladı şimdi her zamanki senaryo devreye girer 15 16 arasında ky ya malı köserler dikkatli olmakta fayda var
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 16/37 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •