Sayfa 19/37 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 294 madde; 145 - 152 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yeni halka acilmis endeks rekor da sozde seffaf bilmem ne sirketsn ama ne hikmetse 2 ay onceki degere %40 artis lazim .piyasa pozitif devre kesiyorsun komik absurt .daha demedimi geri alim yaptm diye bugun

2. Beni yanls anlamayn ama ayilip bayilmis arkadaslar gordum ama bende tavsiye uzrrine daha iyi takip icin blraz aldm ama is yok . Gordugum . Umarim herkesn gonlune gore olur

3. İyiki girmemişim bu ne biçim hisse? Borsa ralli yaptıkça bu aşağıya.
    Hisse geri alımı yapacakmış peh

Twitter adresine baktım, bir vizyon bir heyecan aradım, bulamadım.
    https://twitter.com/genilac/with_replies

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Asimi kaldi asinin pik noktasinda halka arzi caktilar iste guzel zamanlama bilanco ne zaman geliyor benim tahtada gordugum iyi niyet yok

Piyasa degeri ucuk . Bu degere 50 yillik 50 tane istiraki olan holdingler var .

Tavsiye uzeribe baktm ama dedgm gibi piyasa canliyken bunun derdi baska bilancoda daha netlesir fiyatlamasi
    Bu değerde 50 tane iştiraki olan bir holding söyleyin yarın Gen İlaç ı satıp o hisseyi alıcam..

5.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Bu değerde 50 tane iştiraki olan bir holding söyleyin yarın Gen İlaç ı satıp o hisseyi alıcam..
    Sat satma banane yalan yanlis yaziyorsun zaten 600 m kasada para varmis . 4 milyara en basitinden alarko holding var . Anadolu var 1 ay oncesine kdr 4 milyar idi . Ararsan bulursun .

Ben 30 yildir bu isin icindeym bukdr abartilan sirket gormedm . Oyuzden bakip arastirip takip edeym dedm .biste ayak uyduramayan klasik milletin uzerine oynayan bir tahta gordm bu benm gorusurum .

Holding demiskeb al glyho da var 1.3 milyar kasada para var 1 milyar piyasa degeri var .50 taneden fazlada istirak .

Yazsam sayfa yetmez

6. Benim hosuma gitmedi baskasinin gidebilir herkes ozgur neticede . Ve bence pahali . Iskinto gormuyorum biste ayak uydurmayan yanci hisse gibi geliyor . Bak bunu yazarken birde tkfen var 50 senelik olmustur heralde 4milyar kasada para var .5 milyar piyasa degeri var 1 milyardan fazla yillik kari var

7. Burayida mesgul etmek istemiyorm .herkese bol kazanc gonlunuze gore olsun

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Sat satma banane yalan yanlis yaziyorsun zaten 600 m kasada para varmis . 4 milyara en basitinden alarko holding var . Anadolu var 1 ay oncesine kdr 4 milyar idi . Ararsan bulursun .

Ben 30 yildir bu isin icindeym bukdr abartilan sirket gormedm . Oyuzden bakip arastirip takip edeym dedm .biste ayak uyduramayan klasik milletin uzerine oynayan bir tahta gordm bu benm gorusurum .

Holding demiskeb al glyho da var 1.3 milyar kasada para var 1 milyar piyasa degeri var .50 taneden fazlada istirak .

Yazsam sayfa yetmez
    GLYHO diyorsun kasada 1.3 milyar para var diyorsun 7 milyarlık banka borcundan bahsetmiyorsun. Mehmet Kutman nın yıllardır hangi yatırımcıya bir yararı olmuşki ?? Gen İlaç ucuz değil ancak geleceği olan innonatif bir ilaç şirketi..9 aylık bilançosunu görelim bakalım kasada 600 milyon varmı yokmu ?

Sayfa 19/37 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •