Sayfa 2/35 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 278 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Talep toplama tarihleri 28-29-30 temmuz.

2. lot sayısı çok fazla...

3. Şirketi çok pahalı arz ediyorlar,üç milyar ikiyüz elli milyon piyasa değeri yaklaşık.ytd herkes kendi düşüncesiyle karar versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    evet kararsız kaldım o kadar lot ile piyasaya gelen bir çok hisseyi kaldıramadı bu piyasa ama ufak ufak ufak deneme yapmak lazım yüklenmek yanlış olur güzel şirket ama hızlı ve kolay para kazandırmazlar gibi fiyat istikrar sözleri var galiba arz fiyatının altına düşürmezler gibi geliyor ama pahalı ilerde oluşacak kar oranları ile yatırımcı olunur şirket açıklamaları da mühim
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Aracı kurumların internet sitelerinden halka arz talep bölümlerinde GENİL adıyla hisse senedine 10.75 tl fiyattan talepte bulunabilirsiniz!
    Daha önce eşit dağıtım düşünülmekteydi ama 68.750.000 lotu bu şekilde pazarlayamayacaklarını düşünmüş olmalılar ki oransal yönteme kara vermişler!

6. Tüm aracı kurum raporları hem fiyatı hem hisseyi olumlu buluyor bana görede olumlu 10.000 lot talepte bulundum hayırlısı olsun

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Tüm aracı kurum raporları hem fiyatı hem hisseyi olumlu buluyor bana görede olumlu 10.000 lot talepte bulundum hayırlısı olsun
    Sn HORASANLI fiyatta herhangi bir iskonto var mı kurumlar iskontodan bahsetmiş mi acaba YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn HORASANLI fiyatta herhangi bir iskonto var mı kurumlar iskontodan bahsetmiş mi acaba YTD.
    Sn SOrRrROS@
    Evet ciddi bir iskontoda yapmışlar bunu tüm aracı kurumlar ayrıca olumlu olarak görüşlerinde belirtmişler,olumsuz hiç bir analiz görmedim,incelerseniz side görürsünüz.

Sayfa 2/35 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •