Sayfa 3/35 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 278 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sn SOrRrROS@
    Evet ciddi bir iskontoda yapmışlar bunu tüm aracı kurumlar ayrıca olumlu olarak görüşlerinde belirtmişler,olumsuz hiç bir analiz görmedim,incelerseniz side görürsünüz.
    O aracı kurumlar şu ana kadarr yapılan butun arzlarda neredeyse olumlu karar bildirdiler.. Olumsuzunu ben hatırlamıyorum.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    O aracı kurumlar şu ana kadarr yapılan butun arzlarda neredeyse olumlu karar bildirdiler.. Olumsuzunu ben hatırlamıyorum.
    Çoğunda %20 iskontolu dediler :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Turex olayından sonra SPK'nın yapanın yanına kâr bıraktığı bir sistemde, halka arz vs. inandırıcılığı ve albenisi bitmiş bir sistem oluştu, yetkili merciler ilkönce piyasanın işleyişine uygun karar verip yaptırım uygulamadıkça piyasaya olan güvenin geri gelmesinin uzun zaman alacağı kanaatindeyim. Anadolu da bir söz vardır "körler sağırlar birbirini ağırlar" diye, şuan aracı kurumların yaptığı açıklamalarında bunlardan farklı olmadığını düşünüyorum ve kendi namıma hiç bir halka arz'a katılmıyorum.

4. tureks olayı güveni yok etti ayrıca 3 tane üst üste halka arz da katılanlar kazandı bundan sonrakiler risktir mutlaka kaybettirecek birinde veya ikisinde Yeni Kütahya şeker vakası olacaktır

Tek avantajı ilaç sektörü olması Türk ilaç tavan tavan gitmişti oda 10 tl halka arz olmuştu 50 tl ye kadar tavan tavan gitmişti

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

5. Arkadaşlar oransal mı eşit dağıtım mı ilk günlerde eşit denmişti simdi oransal deniyor doğru nedir kesin bilgi var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Arkadaşlar oransal mı eşit dağıtım mı ilk günlerde eşit denmişti simdi oransal deniyor doğru nedir kesin bilgi var mı?
    Kesin bilgi oransal

7. Yaklaşık 22 milyon lot bireysel yatırımcıya oransal deniyor.firma çalışanlarına %15 iskonto var ama 3 ay satamiyor

8.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Yaklaşık 22 milyon lot bireysel yatırımcıya oransal deniyor.firma çalışanlarına %15 iskonto var ama 3 ay satamiyor
    Sn yolcuuu Arzın % kaçı çalışana verilecek.

Sayfa 3/35 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •