Sayfa 35/37 İlkİlk ... 253334353637 SonSon
Arama sonucu : 294 madde; 273 - 280 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. İlaç fiyatlarına önemli oranda zam geldi.
    Açılan fabrikalar
    Beklenen ilaç ruhsatları
    Yürüyen ArGe faaliyetleri ve molekül beklentileri
    70 üstü fiyatlardan 40’lı fiyatlar !!

Hak ettiği fiyatlar buralar olmasa gerek !

Su akar yolunu bulur

2. Son 3 aylık net alımlar;

Tera 1,28 Milyon
    Garanti 856.534
    Deniz 634.009
    Ak 363.0117
    Ziraat 359.856
    CİTİBANK 252.828
    Philip 232.950

Bugün de Bank Of Amerika 200 bin lot civarı + bakalım kime almış.

3. Kimse kalmamis buralarda..
    Genil paylarimi bugün artirdim.Sirketin kurumsallıgi,vizyonu ve yatirim anlayışı hoşuma gidiyor.Orta/uzun vade beklemeye devam..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sirket sunumundan 2024 beklentileri..
    Uzun vade icin supriz atım..

5. Genil aylık trend,ortalamalar,fibo destek ve direncler grafigi..

71.x-66.x destek
    95-110 araligi direnc ve ilk hedef bölgesi olduğunu düşünüyorum.

6. Sektörü, fiili dolaşım oranı, yaptığı yatırımları, şirketin şeffaflığı, bilançoları hoşuma gittiği için ortak oldum. Hayırlısı olsun diyelim, bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    0,99 tl temettü gelmiş
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Muazzam bir firma. Bu piyasanın içinde benim 1 numaram. Yaptıkları işe, patronunun vizyonuna, gelecekteki büyüme potansiyeline ve global pazarda alanında ciddi bir firma olacağına yürekten inanıyorum. Halka arzından itibaren yatırımımı sürekli arttırdığım tek şirket. Fırsat yarattıkça da alabildiğim kadar alacağım. Şirketin tarihi boyunca en sadakatli yatırımcısı olacağımı çok rahat bir şekilde beyan ederim.

Böyle bir şirkete yatırım yapabilme fırsatını bana tanıdığı için GEN ailesine yürekten teşekkür ederim. Maşallah, şirketimize nazar değmesin.
    Sn Müzikal; paylaşımınız için teşekkürler... fırsat buldukça temel konulardaki bilgi ve paylaşımlarınızı dikkatle takip ediyorum.. elinize yüreğinize sağlık...bir kardeşime bilgi bırakırken mesajınızı gördüm ve paylaşmak istedim...

Sn Kikirik sanırım son olarak 55 günlük kalın pembeye dokunabileceğini yazmıştım.. yükselecekse roza yayı üzerinde devam etmeli .. dikdörgen dışına çıkarak yön bulabilir.. iyi çalışmalar..

haftalık olası destek ve dirençler bir kenarda dursun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 35/37 İlkİlk ... 253334353637 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •