Sayfa 36/37 İlkİlk ... 2634353637 SonSon
Arama sonucu : 294 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Sn Müzikal; paylaşımınız için teşekkürler... fırsat buldukça temel konulardaki bilgi ve paylaşımlarınızı dikkatle takip ediyorum.. elinize yüreğinize sağlık...bir kardeşime bilgi bırakırken mesajınızı gördüm ve paylaşmak istedim...
    Çok teşekkür ederim sevgili esozcan, çok naziksin

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Sn Müzikal,

Genil de yaşanılan son gelişmeleri nasıl degerlendiriyorusunuz?

Şahsen kendi adıma hayal kırıklığına uğradım.Kurumsal iyi yönetilen vizyonu olan bir sirket bilancoda nasıl böyle bir hata yapar ve sanki hisse hareketlerine bakınca güzel haberlerle patron-spek iş birliği icerisinde hisseyi yukarı çekip malı yıktılar gibi bir görünüm oluştu şahsen..

Siz nasıl yorumladiniz merak ettim?

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    ilginize ben teşekkür ederim sn müzikal.. (an itibarı ile sn ortak)
    not; 54.74 önemli..
    kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Sn Müzikal,

Genil de yaşanılan son gelişmeleri nasıl degerlendiriyorusunuz?

Şahsen kendi adıma hayal kırıklığına uğradım.Kurumsal iyi yönetilen vizyonu olan bir sirket bilancoda nasıl böyle bir hata yapar ve sanki hisse hareketlerine bakınca güzel haberlerle patron-spek iş birliği icerisinde hisseyi yukarı çekip malı yıktılar gibi bir görünüm oluştu şahsen..

Siz nasıl yorumladiniz merak ettim?

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Çok haklısınız sayın Eagle24. Maalesef 2023 yılı beklentilerin altında kaldı. Deprem felaketi Genil'i de etkiledi. Bilançoda yapılan hata ile ilgili şirket ile görüşmedim, neden kaynaklandığını bilemiyorum, o sebeple yorum yapmam doğru olmaz.

Ancak, 2024 yılı geçtiğimiz yıldan çok daha iyi bir yıl olacak. Hem yeni yapılan anlaşmalar çok kıymetli, hem de Azerbaycan fabrikası prosesi şirketin önünü daha da açacak. Bu durumları çok kıymetli bulmakla beraber, benim Genil ortağı olmamın sebepleri farklı. Özellikle alzheimer ilacından beklentim oldukça ütopik, çok hayal kurdurucu Sedef ilacı ise zaten ciddi bir ivme kazandıracak şirkete. Yut dışı ve içinde yapmış olduğu ortaklıklara da oldukça değer biçiyorum.

Geçmiş bilançoyu bir kaza olarak yorumlayıp, her fırsatta ekleme yaparak portföydeki ağırlığını artırıyorum açıkçası. Bugün fiyat benim için zerre önemli değil. Abidin bey çok değerli bir iş insanı. Hem dürüst hem de sektör bilgisi muazzam. Benim kanaatim elbette bu, yanıltıcı olmak istemem.

Tahmin edeceğiniz üzere pozitifliğim devam ediyor, gerçekten çok uzun yıllar elimde tutmayı hedefliyorum. Daha bebek bu şirket

YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ilginize ben teşekkür ederim sn müzikal.. (an itibarı ile sn ortak)
    not; 54.74 önemli..
    kazancınız bol ve daim olsun..
    Hayırlısı olsun sevgili esozcan. İnşallah kazancınız da bol olur

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Çok haklısınız sayın Eagle24. Maalesef 2023 yılı beklentilerin altında kaldı. Deprem felaketi Genil'i de etkiledi. Bilançoda yapılan hata ile ilgili şirket ile görüşmedim, neden kaynaklandığını bilemiyorum, o sebeple yorum yapmam doğru olmaz.

Ancak, 2024 yılı geçtiğimiz yıldan çok daha iyi bir yıl olacak. Hem yeni yapılan anlaşmalar çok kıymetli, hem de Azerbaycan fabrikası prosesi şirketin önünü daha da açacak. Bu durumları çok kıymetli bulmakla beraber, benim Genil ortağı olmamın sebepleri farklı. Özellikle alzheimer ilacından beklentim oldukça ütopik, çok hayal kurdurucu Sedef ilacı ise zaten ciddi bir ivme kazandıracak şirkete. Yut dışı ve içinde yapmış olduğu ortaklıklara da oldukça değer biçiyorum.

Geçmiş bilançoyu bir kaza olarak yorumlayıp, her fırsatta ekleme yaparak portföydeki ağırlığını artırıyorum açıkçası. Bugün fiyat benim için zerre önemli değil. Abidin bey çok değerli bir iş insanı. Hem dürüst hem de sektör bilgisi muazzam. Benim kanaatim elbette bu, yanıltıcı olmak istemem.

Tahmin edeceğiniz üzere pozitifliğim devam ediyor, gerçekten çok uzun yıllar elimde tutmayı hedefliyorum. Daha bebek bu şirket

YTD.
    Detayli yorumlariniz için çok teşekkür ederim..

Patronun hayata ve geleceğe bakışını şirketin vizyonunu çok beğenerek orta/uzun vade ortağı olmuştum ama hisse fiyat hareketleri her iyi haberi satış olarak degerlendirdigini görünce pozisyonumu kapattım ve sonrasında kötü haberler birbir gelmeye başladı.

Ben de hazirana kadar (1.ceyrek sonuclarini görüp) gozlemleyip sonrasında tekrar duruma göre pozisyon almayı düşünüyorum bakalım nasip olacak mı?

Tüm ortaklarına bereketli kazançlar dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Detayli yorumlariniz için çok teşekkür ederim..

Patronun hayata ve geleceğe bakışını şirketin vizyonunu çok beğenerek orta/uzun vade ortağı olmuştum ama hisse fiyat hareketleri her iyi haberi satış olarak degerlendirdigini görünce pozisyonumu kapattım ve sonrasında kötü haberler birbir gelmeye başladı.

Ben de hazirana kadar (1.ceyrek sonuclarini görüp) gozlemleyip sonrasında tekrar duruma göre pozisyon almayı düşünüyorum bakalım nasip olacak mı?

Tüm ortaklarına bereketli kazançlar dilerim.

Rica ederim, faydam oluyorsa ne mutlu bana.

Borsa ne kadar özgür bir yatırım aracı öyle değil mi? Birimiz çok beğeniyor alıyor, birimiz çeşitli sebeplerle satıyor, piyasa da böyle oluşuyor. Bu özgürlüğü hep sevdim.

Sizin için de hayırlı olmasını dilerim sevgili Eagle24. İnşallah diğer yatırımlarınızda çok daha iyi sonuçlar alırsınız.

Tahta hakkında yapmış olduğunuz yorumlara da katıldığımı belirtmek isterim. Enteresan bir kolluk kuvveti var tahtada, ne yaptığı belli değil, ne istediği belli değil. Sanırım kendini bilmez şımarık bir zengin, ancak böyle açıklayabiliyorum. Manasız manasız hareketler. Neyse..

Hepimiz için hayırlısı olsun yarın ve ondan sonraki günlerde.

Sevgiler, saygılar.

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun sevgili esozcan. İnşallah kazancınız da bol olur
    ilginize teşekkür ederim.. itibar puanı vermedim.. bende bir grafik göndereyim dedim..

genelde kopma ve düzeltmenin dibini yakalamakta oldukça etkili bu kırmızı ortalama 55.82 umarım çalışır..hemen altında ise 55.74 var..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 36/37 İlkİlk ... 2634353637 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •