Sayfa 37/37 İlkİlk ... 27353637
Arama sonucu : 294 madde; 289 - 294 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

hatta tamamını göndereyim.. kısa vade çalışmak isteyenlere yardımcı olur..
    sn kikiriğe selamlar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ilginize teşekkür ederim.. itibar puanı vermedim.. bende bir grafik göndereyim dedim..

genelde kopma ve düzeltmenin dibini yakalamakta oldukça etkili bu kırmızı ortalama 55.82 umarım çalışır..hemen altında ise 55.74 var..

Teşekkürler grafik için

Uzun zamandır genil grafiğini açmamıştım, şimdi açıp bir baktım. Teknik olarak biraz daha (10-15 iş günü) yalpalayacak görünümü sezdim. Trix çizgileri -1 civarında kesişip yukarı hareket etmeye başladığında al verecek. 10-15 gün sürer bu kesişme. Trix -1 ve altındaki dönüşlerine önem veririm teknik bakarken, o sebeple o bölgede daha dikkatli izleyeceğim.

Not: benim sistem günlük ve tele bazlıdır, mala girip çıkacaksam yine günlük ama usd bazlı bakarım. Buraya grafik yapıştıramam, ama bollinger, ichi moku, trix ve heiken ashi (sadece trend takibi için) kullanırım. Satmadan önce fibonacci bakarım. Günlük trade etmediğim için bu yöntemle ilerliyorum. Eskiden olsa, neler çizerdim neler

Bakalım normal bir teknik analiz çalışacak mı, yoksa şımarık zenginimiz ne işler açacak başımıza

Sevgiler, saygılar.

3. Bende teknik bir yorum yapıp bir süre formu izleme moduna geçeyim.

50-52 bolgesinin önemli bir destek (dip) bölgesi olarak calisabilecegini ve 70-84 hareketinde gemiye binenlerden inanmayanları dökmek adına bir süre yatay banda da testere hareketleri yapabileceğini düşünüyorum..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    hatta tamamını göndereyim.. kısa vade çalışmak isteyenlere yardımcı olur..
    sn kikiriğe selamlar..

Bu daha güzel olmuş, kocaman tombul bir balık var tam ortada Bereketli olacak sanki.

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bu daha güzel olmuş, kocaman tombul bir balık var tam ortada Bereketli olacak sanki.
    inşallah bereketli olur..
    kalıcı ve daha güvenilir bir yükseliş için biraz daha zamana ihtiyacı olduğu düşüncesine katılıyorum.. turkuaz halen leylak içinde ve bu seviyelerde git gel hareketi yapabilir... kısa vade çalıştığım için hem senedi takip etmek hem de klavye pas tutmasın diye bir miktar aldım..iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. selamlar, uzun zamandır sağlık hissesi almak istiyordum. evde hanıma sordum al dedi; aldım.

Sayfa 37/37 İlkİlk ... 27353637

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •