Sayfa 27/37 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon
Arama sonucu : 294 madde; 209 - 216 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Finansallar ne zaman aciklaniyor bilgi var mi acaba ?

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Konsolide bilançolar için son gönderim tarihi 11 Mart 2022 Cuma.Sn.Dejavuu 14 Şubat 2022 Pazartesi olarak tarih belirtmiş ama bu bilgiye nereden ulaştı bilemiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Konsolide bilançolar için son gönderim tarihi 11 Mart 2022 Cuma.Sn.Dejavuu 14 Şubat 2022 Pazartesi olarak tarih belirtmiş ama bu bilgiye nereden ulaştı bilemiyorum.
    Bloomberg HT Gizem Uzuner Twitter hesabında şirketlerin beklenen finansalları yayınlama tarihleri var, oradan aldım bilginize.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Bloomberg HT Gizem Uzuner Twitter hesabında şirketlerin beklenen finansalları yayınlama tarihleri var, oradan aldım bilginize.

Bilgi için teşekkürler.Son günlerde hisse üzerinde acımasız bir baskı hakim.Bilanço tarihi yaklaşık ta olsa doğru ise belki de bu baskının nedeni bilançonun ayak sesleri.Ben bu çeyrekten oldukça ümitliyim ama yine de küçükte olsa bir yanılma payı bırakarak heyeceanla bilançoyu bekliyorum.Sonrasında yol haritamızda neler var tekrar gözden geçiririz.

4.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    14/02’de açıklaması bekleniyor. Bilginize lütfen.

Yani yarın Pazartesi geliyor o zaman..Hadi hayırlısı bakalım..

5. İlaç fiatlarına 22 Şubat itibarı ile %37,4 zam onaylandı.. Cironun en az %37.4 daha fazla olacağı anlamına geliyor.. Bu yıl inş Gen ilaç ın yılı olacak..

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    İlaç fiatlarına 22 Şubat itibarı ile %37,4 zam onaylandı.. Cironun en az %37.4 daha fazla olacağı anlamına geliyor.. Bu yıl inş Gen ilaç ın yılı olacak..
    Özellikle takip edilmesi gereken iki durum var.Birincisi yılsonu bilançosunun halka arza aracılık eden Oyak yatırımın yılsonu projeksiyonuyla ne derece uyumlu geleceği.Diğeri ise 1. çeyrek bilançosu.Bunları gördükten sonra hisse üzerinde bilnçli bir baskı hareketimi var yoksa farklı bir durum mu var bunları finansal tablo sonuçlarına göre yorumlamak daha uygun olur.

7. Bu hissede küçük majlarla trade eden bir gurup var ellerinde hatrı sayılır Bi lot var hisseye yön verecek kadar şirketin de gönderdiği kaplar beklentiyi yüksek tutulmasına neden oluyor ky bu büyük hareketi beklerken trade eden gurup çorbayı içiyor durum bu ky %4 5 lik yükselişler değerlendirmediği sürece bu gel gitler devam eder durur bence hissenin içine etmişler resmen
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8. Bu hisseye en az 3 aylık bürüt takas uygulaması gelmesi lazım ayrıca bugün bu harekete katkı veren tüm yatırımcılara cza gelirse hisse düzene girer aksi halde hep bu asansör hareketleri yapar durur
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 27/37 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •