Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 178 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KZBGY - Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Pahalı,teşvik olsa ne olur,insanların algısıyla oynuyorlar.Şirket çok dürüstse teşvik yerine daha iskonto yapsaydı 15.80 değilde 9.00 tl yapsaydı.İşlem görmeye başlayınca görecem bu 15.80.kimseyi etkilemek istemem bu fiyat nereye gelir aş.ğı y.nlu .fikirlerim beni bağlar,yatırımcı kendi kararını versin.ytd

2. bu ne yauw, artık plajları koyları da mi arz ediyorlar ) neyse bu kadar pahalı fiyata kim girer bu sacma arza...

3.  Alıntı Originally Posted by larsvanulrich1 Yazıyı Oku
    bu ne yauw, artık plajları koyları da mi arz ediyorlar ) neyse bu kadar pahalı fiyata kim girer bu sacma arza...
    Emeklilik fonlarına aldırılar, sonra yavaş yavaş halka ırz ederler. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. Olay yerinden bildiriyorum, 01.08 itibariyle yangın içmelerden güneye, kizilbüke dogru ilerliyor. zaten turunç da yanıyor. otel yanmasa dahi butun güzellikler ve ormanlar yanıyor. turizm mi kaldi, heryer is kokuyor. ne halka arzı?? girmeyin!

Yukarda yazdıklarım hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir

02.08.2021 14:22:42 kızılbük gyo/çelik: Devre mülkte pandeminin etkisinin olumlu olduğunu söyleyebilirim- bloomberg ht

14:20:30 kızılbük gyo/çelik: (sinpaş tarafı için) şu ana kadar 1 milyar tl satış cırosu gerçekleştirdik, yıl sonuna kadar 2.3 milyar tl ön satış cirosuna ulaşabiliriz -

14:17:23 kızılbük gyo/çelik: Bir sonraki kademede konseptimizi avrupa'da devam ettirmek, zincirleşmek istiyoruz-

14:15:25 kızılbük gyo/çelik: 2023'te marmaris'te 5 yıldızlı otel yatırımı planlıyoruz-

14:13:18 kızılbük gyo/ çelik: Gelirin önemli bir kısmı ile sinpaş'ın kredi borçları hafifletilecek -

6. Halka arzın ardından büyük bir fiyat istikrar programı açıklayacaklarmış ,vay yam yamlar sizi neden halka arzdan önce açıklamıyorsunuz ,iflas holdingle aynı karekterde bunlar

7. 2. işlem günü halk yatırımdan talep de bulundum eşit dağıtım diyorlardı ama HE olarak vermedi oransal gibi talep ettim 2. işlem günü ve 1317 sıra ile işlemim gerçekleşti muhtemelen talep yok YTD...

8. Vakif yatırımda bugün öğle civarı 8.600 lü sıralardan talep girdim. Tahminim 3. Gün sonunda 100 bin civarı talep olur. (maksimum)

Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •