Sayfa 8/23 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 179 madde; 57 - 64 arası.

Konu: KZBGY - Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Ufak bir karla sattım. Serseri kurşun gibi bir hisse. Ne olacağı belirsiz...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Şirketimiz Yönetim Kurulu' nun 27.09.2022 tarihli kararına istinaden, Marmaris'te yer alan "Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort" projemizin 205 odalı 5 yıldızlı otel bloğunun potansiyel alıcılarla satış görüşmelerinde minumum değeri esas alınması teşkil etmek üzere Lotus Gayrimenkul Değerleme A.Ş. firmasının hazırladığı gayrimenkul değerleme raporuna göre otel bloğunun hali hazır durum değeri 2.260.100.000 TL, toplam bitmiş durum değeri ise 2.963.500.000 TL olarak tespit edilmiştir.

Değerleme raporu ekte yer almaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Son düzenleme : NKN; 27-10-2022 saat: 14:56.

3. Milyar dolarlık şirketlerin haline bak millette ah ettim gocunmucan

4. Ben satmıştım ama izliyorum. Sattıktan sonra %20 yukarı yaptı sonra %30 aşağı. Nerede dip yapacağını bilmek imkansız. 4 Saatlik grafikte 20 ve 50'lik ortamaların yukarı kesmesini beklemek en doğrusu olacak gibi...

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Ufak bir karla sattım. Serseri kurşun gibi bir hisse. Ne olacağı belirsiz...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

yasal olarak buraya inşaat yapılamaz diye bir karar onansa ortada ne şirket kalır ne inşaat

ha bu durum şirket değersiz anlamına gelmemeli ? eğer çed raporu onayı gelirse direkt 40 liraya soluksuz gidilir
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yasal olarak buraya inşaat yapılamaz diye bir karar onansa ortada ne şirket kalır ne inşaat

7. Aldık bakalım

8. [QUOTE=hayek;6187945]ha bu durum şirket değersiz anlamına gelmemeli ? eğer çed raporu onayı gelirse direkt 40 liraya soluksuz gidilir. ha bu durum şirket değersiz anlamına gelmemeli ? eğer çed raporu onayı gelirse direkt 40 liraya soluksuz gidilir [ /QUOTE]

kizilbuk devre mulku aradim. Musteri gibi ced raporunun cozuleceginden cok eminler..araya adli tatil felan girdi defiler ..ced cozulunce arayin dedim
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 8/23 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •