Sayfa 20/23 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 178 madde; 153 - 160 arası.

Konu: KZBGY - Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Stop mu oldunuz sn bjk

2. Savaş mavaş bahane...sorun sahibi

3. Buara halka arz fiyatına geldi galiba

Halka arz Agustos 2021 de bos arsa ve virane bir bina halindeyken 1580 e yapıldı bugun ustunde yarıyı gecmis yapilar var o zaman fiyat usd olarak 1.9 usd idi bugun 60 sent

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Beklediğim şartlar 3 hafta içinde yerle bir oldu
    önemsediğim bir indikatörde daire içindeki şartları oluşturdu ama 2-3 bar sonra yataya döndü ve ya üzerimde kal yada düzeltmeye devam dedi.. pala da düzeltmeyi seçti... bu tür yatay aşağı giden senetlere daha uzaktan (haftalık aylık) bakmakta yarar var..nitekim haftalıktaki kul yutmaz yeşil 1 Ağustostan bu yana kılını bile kıpırdatmadı.. benim TAHMİNİM sert bir yukarı sonrası sert yapacağı düzeltme ile sahne alacak..

sn BJK sanırım mesaj kutun dolmuş..

Son düzenleme : esozcan; 27-10-2023 saat: 00:02.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Bugun de net sekilde gordum hisse fiyatının sahipleri nezninde zerre kadar onemi yok.Hisseyi algo robotlarına teslim etmisler.Ne kap ne geri alım yatırımcısının hayatını zehir etmek amaclı borsada islem gormekte

pala ... 8.11.2023... saat 00.19
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    pala ... 8.11.2023... saat 00.19

18.11 kapanıs fıyatı yarın 19 mu olacak
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 20/23 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •