Sayfa 227/1006 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku

bazı pastaneler (the marmara taksim örneğin) akşam 18.00 sonrası pastalarını % 50 indirimli satar.
    Hocam,

The marmaranın bu uygulaması var diye ne zaman gitsek bugün indirimimiz yok ya da bu pastalar indirimde değil gibi indirim uygulatmamayı çalışıyorlar. Bir keresinde 17:30'da gittik. Fiyat öğrendik. 18:30'da aynı fiyatı söyleyip indirimli olduğunu dahi söylediler.

Umarım siz indirimli almayı başarmışsınızdır.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,932
    Itibardan tasarruf olmaz.
    Balik basdan kokar.
    Yillar evvel yabanci bir kanalda izlemistim.
    Bir kac aktivist Norvecde idi sanirim, bir organizasyon kurmuslar.
    Sehirdeki bir cok restoran ile anlasmislar.
    Saat 20.00 den sonra kalacak ve atilacak yemekleri onda bir fiyatina satin alip ihtiyac sahipleri ile bulusturuyorlardi.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. 1 litrelik zeytinyağlarını teker teker çöpe boşaltanı gördüm hakeza cips paketlerini de. Biz neysek baştaki o, baştaki neyse biz o'yuz düzelme ihtimalimiz yok.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

4.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    1 litrelik zeytinyağlarını teker teker çöpe boşaltanı gördüm hakeza cips paketlerini de. Biz neysek baştaki o, baştaki neyse biz o'yuz düzelme ihtimalimiz yok.
    Hepimiz birer Zübük'üz.

Başzübük, ortanca zübük, mini zübükler, çakal zübük, çiftçi zübük, esnaf zübük, memur zübük, borsacı zübük...

5. Korku endeksi +% 30 ...
    Amerkanya Yusuf, Yusuf .

Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    1 litrelik zeytinyağlarını teker teker çöpe boşaltanı gördüm hakeza cips paketlerini de. Biz neysek baştaki o, baştaki neyse biz o'yuz düzelme ihtimalimiz yok.
    zeytinyağını çöpe boşaltan da tam geri zekalıymış. Zeytinyağı bozulmaz ki. Yağ şişede veya ambalajında yaşlansa bile hala kullanım şansı vardır. Cidden bunu yapan varsa yazıklar olsun derim.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Pasta ve tatlıyla genel olarak işim olmaz lakin çiğköftecilerin her ayın 15 inde kampanya yapması (%50 fazla) süper güzel oluyor. maaşı alır almaz köfteye yumulmak adet oldu.

Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    sebze meyvede üreticiye iade ediyorlar mı zincir marketler? yazık. sat yarı fiyatına, ne olacak. meyveler misal, yahu ezilmiş kayısı/çürük elma/muz vb sat yarı fiyatına. millet onu alıp kaynatır mis gibi meyve suyu olur. domates ezilmişse, suyunu içersin, sat ama. yazık vallahi yazık.

akşam saat 18.00 den sonra bozulacak ürünleri satıver yarı fiyatına ne olacak.

bazı pastaneler (the marmara taksim örneğin) akşam 18.00 sonrası pastalarını % 50 indirimli satar.

ydışında ingilterede ekmek ve unlu mamüller akşam indirimli satılıyor.

günlük sütler iade etme abicim, son kullanım tarihi geleni indirimli sat. belki o gün tüketecek, yoğurt yapacak vb.

sebzeler, aynı şekilde sat indirimli.

herşey israf.

üç harfllerden biri benim evin çok yakınında yoğurt süt ve tavukları çöpe yığdıklarını gördüm...Hemde kasalarca ....son kullanma tarihine 3-5 gün kala %70-80 indirim yapsa mal çöpe gitmez garibanlarda fırsattan yararlanır tavuk falan yerler....Bizde bu kültür maalesef oluşmamış...

Sayfa 227/1006 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •