Sayfa 502/1006 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1. Vade yeterince uzunsa dolar 100tl de olur 1'den 10'a giden, 10'dan 100'e de gidebilir aynı şekilde. 2030 gibi bakarız

ytd

Para işi nazik iştir.tecrube ister.osman hocanin dedigi gibi alip verdinmi hic.vadesi onemlidir.hangi seyi alip satican .risk nedir.risk yonetimi nedir.stoploss nedir.hepsini ogrenmek omur boyu bitmez.

3.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Ben dolar 10 TL olurmu diye bir soru sorduğumda bu r.lucas mıdır nedir bana demediğini bırakmamıştı ...Şimdi Bahri 10 Tl olur diyor ses yok ..bunun gibi troll ve garip adamların r.lucas gibi siteden atılması gerekir...Saygılar...troller bu sayfayı bozuyaor...
    Ben bur.lucas trolunü engelledim....

4.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Ben dolar 10 TL olurmu diye bir soru sorduğumda bu r.lucas mıdır nedir bana demediğini bırakmamıştı ...Şimdi Bahri 10 Tl olur diyor ses yok ..bunun gibi troll ve garip adamların r.lucas gibi siteden atılması gerekir...Saygılar...troller bu sayfayı bozuyaor...
    Yahu ben patates için demiştim ama bu kafayla yeşil soğan 10 da kalırsa çok iyi derim

5.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    https://www.bloomberght.com/socgen-d...elleme-2290317

Yabancılar doları yıl sonu 10 un üzerini bekliyormuş.

Hükümet ve MB ın hedefi neydi?

Bir hedefleri var mıydı?

Eskiden olsa biz oynaklığa müdahale ederiz, seviyeye değil derlerdi.

Şimdi hiçbir şeye müdahale etmiyorlar.

Edecek güç mü kalmadı...

Bize de söyleseler de resmi olarak ülke olarak dolara geçsek...
    bugün tobb dan tepki geldi artık kur seviyesi yavaş yavaş acıtmaya başladı demek ki ! dünyanın hiç bir ülkesi sürekli artan her gün her saat artan bir kurla ekonomisini yürütemez fiyat belirlemek imkansız şu ortamda

6. dolar 10 a yaklaşıyor o kadar sevinçli ve heyecanlı ki mazur görmek lazım
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Yahu ben patates için demiştim ama bu kafayla yeşil soğan 10 da kalırsa çok iyi derim
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sn bateman dudunun dediği gibi yakınsar uzun vadede ben TL mevduatcisi olarak enflasyona bakarım alım gücüme bakarım.su an tr de bazı mal ve hizmetlerin fiyatı hala makul seviyededir .birkaç ekstrem üründen yola çıkıp su pahalı yandık bittik demek yanlıştır.ben evropa görmedim lakin eşten dosttan duyduğumuz kadarıyla az çok biliyoruz .hep dedeikleri içki ucuz süt ucuz peynir ucuz vs youtube de market poşeti videoları ...e bak bakalım internet hizmetlerine ...evropada ....watsabimdan 100. Tane kişi ekli yurtdusinda yaşayan hepsinin kapalı Mobil verileri ....mesaj yazıyorum 5 saat sonra bakıyorlar .(yada herkes çalışmada) basit bı gözlük çerçevesi 300 Euro bizde 30 TL ye çerçeve var.saglik sistemi desen fecaat eyrolarca para Dökmen lazım .bizde özel sagliklar 300 TL Max 2.500 arası(60 yaş uzeei oda) bu liste uzar gider .amma kimse özel sağlık yaptırmaz para yok diye maeş yetmiyo derler ee parlimant malboro full çekerler ..senede bir ailenin özel saglik sigorta primini sigaraya verirler.sonra.vs vs
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Vade yeterince uzunsa dolar 100tl de olur 1'den 10'a giden, 10'dan 100'e de gidebilir aynı şekilde. 2030 gibi bakarız

ytd

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    dolar 10 a yaklaşıyor o kadar sevinçli ve heyecanlı ki mazur görmek lazım

Dostum bahri dostumun müzmin mevduatçı olduğunu bile bile bu lafı söylemen hoş değil.
    Geçen gün biri de akıl öğretir gibi yazmıştı.
    Herkesin risk algısı farklı...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Sayfa 502/1006 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •