Sayfa 83/1006 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 657 - 664 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1. hiç faiz konuşan yok..

yani ihtiyaç sahibi, bilgi almak isteyen birisi baksa şu topiğe..

kahve muhabbetini farklı bir topicte yapmak daha doğru olabilir.

syg,

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Marketten aldığımız tertemiz, hijjen ilaçlı yemle 45 günde kesime giden tavuk ile köyde gezip böcek, solucan yiyen tavuğun sahip olduğu kalsiyum, kolojen oranlarını gösteren bilimsel bir çalışma yapılmış mıdır?

Güvenilir bir calsium, kolejen takviyesi ayda 300-500 den aşağı değil.

Üstelik bunlar ilaç olmadığından sağlık bakanlığı değil tarım bakanlığı ruhsat veriyor ve içeriğinde yazdıkları kolejen vs. miktarları ise beyandan ibaret.

Alibabadan kilo ile alıp iyi bir amblaj ve ünlü bir şarkıcı, manken reklamı ile dünya paraya satılıyorlar. İçeriğinde gerçekten o tip koljenler var mı kesinlikle belli değil. Zaten bir laboratuvar sonuçları vs. de yok. Üstelik üretildiği ülkeyi bile göremiyorsun.

Bunların böbreğe, karaciğere zararı var mı bilen yok.

Çafçaflı ingilizce isimlerinin yanında hemen hemen hepsi Türkiyede yapılıyor.
    Bu bitkisel ürünlerin hiçbirini hiçbir koşulda kullanmamak lazım. Kesinlikle böbreklerinizden olursunuz. Hiçbiri güvenilir değil.
    Ülkemizde böbrek yetmezliği günden güne artıyor. İlk nedenler arasında yüksek tuz kullanımı ve tansiyon olsa da bitkisel ürün kullanarak böbreklerine hasar veren kişi de az değil.
    Kolojen dahil vücudun ihtiyaç duyduğu her madde doğal ve dengeli beslenme ile giderilebilir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,010
     Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Üstelik ilk başta hediye ettiğiniz 2-3 araba da yetmiyor devlet baba o kadar aç ki her sene mtv ile sağmal inek gibi sağmaya devam... Yani şu şartlarda hakikaten sokarım böyle aşkın ızdırabına diyip arabayı çöpe atası geliyor insanın.
    Ve bu sağmal düzeni o kadar kanıksandı ki yavaştan yavaştan hayatımızdaki diğer tüm ürünlere yedirip resmen keriz gibi yontmayı marifet bellediler. İlk mesajda dediğim gibi sadece araba, içki ve sigara değil, bilumum en sıradan vatandaşı bile faturalarda gitgide şişen kalem oyunlarıyla çarpmaya yeminliler. Şu an araba örneği bize ne kadar tuhaf ve vahim geliyorsa , belki bundan 10 yıl sonra evinizde harcadığınız elektrik , doğalgaz , su faturalarında da benzer aymazlıkları kanıksatacaklar. 50 liralık tüketim için 150 lira elektrik faturası ödeyeceğiz belki. En basitinden bunca seçim geldi geçti ama deprem vergilerinin özel iletişim vergisi adı altında internet faturalarından , telefonlardan vs. 22 senedir takır takır alınmasına bi allahın kulu hop kardeşim demediği yada diyemediği gibi bu kadar ağır vergi yüküyle halkı soymaya rağmen ülke 1 arpa yol katedemediği gibi o eski günlerinden bile çok daha geri şu an. Halktan istemeye gelince iştahlarının sınırı yok, deprem olur yardım kampanyası, ormanlar yanar yardım kampanyası, şu an son olarak sel felaketi için yardım kampanyası da yayınlandı resmi gazetede e pes vallahi. bu vatandaş zaten dünyalar dolusu vergi veriyor bu işleri devlet yapsın diye. tabi vergiler sorsan çok daha önemli yerlere harcanmıştır kesin! Halktan mütemadiyen para iste ümüğüne çök ama en basitinden EYT li hakkını arasa, emekli zam istese kırmızı kart göster bi de üstüne fırça at. Hep vericeksin, asla istemiceksin diyorlar yani Az yakan çok kaçan bir toplum arzu ediyorlar.
    Turke haram her sey...

Bosverin benim gibi otvsi yuksek seylerden kacinabildiginiz kadar kacinin...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,010
     Alıntı Originally Posted by zagos Yazıyı Oku
    İlginç.. peki nasıl tüketiyorsunuz, bişeyin içine mi karıştırıyorsunuz?
    En guzeli yogurt...

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,010
     Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    hiç faiz konuşan yok..

yani ihtiyaç sahibi, bilgi almak isteyen birisi baksa şu topiğe..

kahve muhabbetini farklı bir topicte yapmak daha doğru olabilir.

syg,
    Sikayet edelim kim baslikla alakasiz sey konusuyorsa

Syg,

Tebesir nasi aliniyor.makattanmi bilelim ona gore faiz konusalim?

Dusuk fiyatli arabalarda otv matrahi değişmiş

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Sikayet edelim kim baslikla alakasiz sey konusuyorsa

Syg,
    niye şikayet edelim, yeni bir muhabbet başlığı ile gitsek daha düzenli olmaz mı.

syg,

Sayfa 83/1006 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •