Sayfa 340/1006 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

Türkçimento/Yücelik: Enerji fiyatlarındaki bu artışla üretim yapabilmemiz imkânsız

Türkçimento Başkanı Fatih Yücelik, enerji krizinin çimento sektörüne etkisi hakkında yaptığı açıklamada, 2021 Eylül ayı ortalaması 177 dolar olan kömürün uluslararası piyasalarda 300 doları görmesinin sektör genelinde endişeleri artırdığını, enerji fiyatlarındaki yükselişin devam etmesi durumunda ise üretim yapabilmenin imkânsız hale geldiğini söyledi.

Enerji tüketimi yüksek olan sektörler için zor dönem başlıyor.!!!
    https://m.bloomberght.com/turkciment...mknsiz-2289330
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Tebrikler..

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    aynen özledik. arşivimdeki eski yazılarından birini paylaşayım.

"bu forumu takip eden gerçek üyeler benim gözümde gerçek pehlivanlardır......kafasını kullanmış parasını tutmuş çeşme akarken birikim yapmıştır....diğer kesim yıllardır çalişır...çalışır....geriye baktığında bir dikili ağacı yoktur...ben neyleyeyim böyle çalışmayı....10 sene çalışıp para biriktiren biri benm gözümde 25 yıl çalışıpta hiç bir şeye sahip olamayandan daha kıymetlidir......bu forumdakiler parasını dış tehlikelerden.... zevki sefalardan....eğlencelerden....lay lay lomlardan vs vs koruyup geleceğine yatırım yapmış kişilerdir....doğal olarak kıskanan kesim çoktur.....para biriktirmek insanın içinde olacak.....bu yoksa zaten ötekilerdendir....bizden olamaz....dikkat ediyorum bu forumdakiler hep aynı şahıslar...yıllardır aynı....demekki alayımız boş insanlarız....yıllarca birikim yapamadan sadece iki dudak arasına mahkum korku içinde acaba işten atılırmıyım diye pisi pisine çalışmaktansa......özgür ama güvenli yaşamayı tercih ederim......bende 12 yıl dolu dolu çalıştım....tek hedefim keyif adamı olmaktı.....bunun için deli gibi birikim yaptım....iş hayatına asla güvenmedim....haklı çıktım....işten çıkarıldığımda zaten yolumu bulmuştum....hedefimede ulaşmıştım....benle aynı zamanda işe başlayanlar halen yerinde sayıyorlar....işten çıkarılan arkadaşlarımda birikim olmayınca zar zor bulduğu yerlerde yaş olmuş 50 halen çalışmak zorundalar....zamanında ben çalışırken tatile çıkmazdım....tatil paramı birikim olsun diye bankaya atardım......yanımdaki arkadaşım vede arkadaşlarım en kral 5 yıldızlı otellerde ailecek tatil yaparlardı...üstünede 2 aylık maaşlarını borçlanırlardı.....banada gülerlerdi....kim haklı çıktı?.....bugün ben dişimi sıktığım günlerimin şimdi keyfini sürüyorum....çalışmayada gerek duymuyorum.....herşey zamanında olur....varsın bize aylak desinler.....ben sabah kahvaltımı saat 10 da keyifle yaparken.... çoğu kafasız arkadaşlarım halen saat sabah 6 da işe gitmek için yola koyulurlar......biz boş adamlarda olsak geleceğimiz dolu.......ama ya diğerleri???....." chucky
    olmak isteyipte olamadığım tarif.

3. Günaydın Forumdaşlar;
    Birazda oran paylaşayım dedim.
    Vakıfbank Özel Bankacılık
    TL mevduat %18,50
    USD mevduat %1

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Türkçimento/Yücelik: Enerji fiyatlarındaki bu artışla üretim yapabilmemiz imkânsız

Türkçimento Başkanı Fatih Yücelik, enerji krizinin çimento sektörüne etkisi hakkında yaptığı açıklamada, 2021 Eylül ayı ortalaması 177 dolar olan kömürün uluslararası piyasalarda 300 doları görmesinin sektör genelinde endişeleri artırdığını, enerji fiyatlarındaki yükselişin devam etmesi durumunda ise üretim yapabilmenin imkânsız hale geldiğini söyledi.

Enerji tüketimi yüksek olan sektörler için zor dönem başlıyor.!!!
    https://m.bloomberght.com/turkciment...mknsiz-2289330
    Çen ne diyon çen?
    Betoncu mu oldun çen?
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,010
    Iyimser olun.
    Iyimserler kazanirlar..
    Iyi dusunun her sey iyi olsun.
    Evrene olumlu sinyaller gonderin.
    Para fiskiriyeaaaah deyin gunde 33 defa.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. rusyaya ruble transferi yapmam gerekiyor, var mı bildiğiniz banka/yöntem?
    teşekkürler

Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    rusyaya ruble transferi yapmam gerekiyor, var mı bildiğiniz banka/yöntem?
    teşekkürler
    Dostum rubleyi bilmem ama karşılığını enparadan dolar transfer et.
    Çok ucuz oluyor.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Günaydın Forumdaşlar;
    Birazda oran paylaşayım dedim.
    Vakıfbank Özel Bankacılık
    TL mevduat %18,50
    USD mevduat %1
    Burgan 18e cekmis. Kac tl ustune acaba.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 340/1006 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •