Sayfa 143/1006 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1. ÖSB - 91 gün

% 23.50

ytd.

syg,

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    gittiğim bir köfteci var

10 sene önce köfte pahalı geliyorsa diye tavuk ızgara koymuştu menüye

köfte'nin yarı fiyatı idi,

10 sene aradan sonra dün baktım köfte ve tavuk ızgara kafa kafaya aynı neredeyse.
    tavuk eti iyi zam yedi. Köfteyi de soya kıymasına çevirerek fiyatları tutturmuştur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Yani bir sene bekliyip 100 dolara 1 dolar Alican.O sirada bir suru firsat kacacak.
    Yoo fırsatlar kaçmıyor.

Tam aksine, borsaların çakılma ihtimaline karşılık sotede bekleme yeri mevduat.

Borsadan kastım bist değil. Ona zaten gelen geçen çakmış

Eurobond'da aynı esneklik yok mesela.

ytd

Peki size 2 dolar verse senede Schrödinger'in kedisi mesela genede ona borc verirmisiniz

5. Arkadaşlar elimde biraz n kolay bono var günlük vadelide, işlem günlerinde her gün al sat yapmam gerekir mi acaba, oran ve stopaj değişmediği sürece, yoksa hiç dokunmasamda ana para nın üzerine günlük getiriyi ekleyip, son ana toplam üzerindenmi vadelendiriyor yoksa ilk yatırdığım ana bakiye üzerindenmi vadelendiriyor her gün. Bunu bakıp deneyimleyen oldumu acaba hangisi geçerli?

Alıntı Originally Posted by Poyraz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar elimde biraz n kolay bono var günlük vadelide, işlem günlerinde her gün al sat yapmam gerekir mi acaba, oran ve stopaj değişmediği sürece, yoksa hiç dokunmasamda ana para nın üzerine günlük getiriyi ekleyip, son ana toplam üzerindenmi vadelendiriyor yoksa ilk yatırdığım ana bakiye üzerindenmi vadelendiriyor her gün. Bunu bakıp deneyimleyen oldumu acaba hangisi geçerli?
    Ana para uzerinden hesap ediyor bozup tekrar almanız lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Peki size 2 dolar verse senede Schrödinger'in kedisi mesela genede ona borc verirmisiniz
    Şu an doları mevduatta tutma sebebim borç verip para kazanmak değil.

Vadesizde durup hiç kazanamayacağına 3-5 de olsa sakız parası gelsin maksat. Borsa istediğim yere düşerse vadesini bozmak için hiç çekinmem. 1%/12 gelse nee gelmese ne.

Kediye köpeğe borç vermem ama çok beslerim. Bizim sitede var bir tane her gün besliyorum. Acayip sevimli hayvanlar. Schrödinger'in mi yok sa Schneider'in mi bilmiyorum. Bence sahipsiz.

Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    ÖSB - 91 gün

% 23.50

ytd.

syg,
    İsmi nedir alt limit varmi ?

Sayfa 143/1006 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız