Sayfa 833/1006 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

Yurtta konserve vb yiyemezler mi acaba odada, yasaktir sanirim..
    Yayla firmasinin konservelerini alip cantalarina atip iceri alip yesin genclik yazik be
    Kalite dustu fiyatlar artti, bizde uni okuduk bizde toprakli marul salatalari yedik ama simdiki genclik daha fena sartlarda gibi, hersey var etrafta ve pahali..
    Bizim donemlerde yoktu en azindan etrafta ...

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku

Geçen hafta da KYK yurdunda kalan gençlerle konuşuyorduk, yemeklerden şikayet ettiler, hem az hem pahalı hem kötü, karınları ağrıyormuş yemekten. Yurt da zararına satamıyor anladığım kadarıyla, ucuz olunca da o kadar oluyor. Dışarıda yiyecek gücü olmayan öğrenciler mecburlar buradan yemeye.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Gecen sok market e gittim cokomilk vardi dedim bu nasil ufalmis kucuk parmagim kadar bisi olmus 36gr mi ne yada 24 sanki yaziyo, fiyatina baktim digerleri ile karsilastirip aldim, sok markette katmer diye de minik ucuz gofretler var onlardan da aliyorum iste

eti karam filan alinmiyo ki 2.5tl onun yerine simit alir yerim yahu

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Coook guzel ozetlemissiniz sn. pilavli,
    Korkarim bu trend alim gucunun dusmesi ile guclenerek devam edecek, insanlar her seyin ucuzunu aradiklari icin arzi saglayanlar da maliyetleri kisarak ayni kari etmek amaci ile kaliteden odun verecekler...
    Bu sadece yemekde de olmayacak, hemen hemen hayatin her alaninda artarak devam edecek.
    Paramizla rezil olmaya daha bir hazirilikli olalim diyorum.

Syg,

3. Doğum günün kutlu olsun Dudu.. Sağlık mutluluk ve bol kazançlı nice yıllara.
    Cehalet Mutluluktur..

Dostlar Turkiye de bu sokak yemekleri tutar mi sizce hani kofte ekmek olarak demiyorum adam yumurta kiracak menemen filan yapicak bir araba bir kac masa sandalye
    basit ornekleri var hani durum arasi nohut yapan var burda filan da ole gorsel show iceren uzak dogu style diyorum

onlar da olsa da yesek yahu

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Burada cinlilerin restoran i vardi.o zamanlar 25 tl ye sinirsiz cin yemegi vardi.acili ekşili corba ,cin mantisi ,nodul ....
    Adamlar yillar evvel kacti gitti.kapattilar.dusunun cinliler bile

Elbette kizabilirsiniz araplara ama polise sizi sikayet ederler ise iceri sizi alirlar onlar para kaynagi cunku dostum

Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    dün sabiha gökcende gaziantep ucuşu için pegasus gişelerinde chek in sırasını beklerken 100 metre kuyrukta bir çoğu arap , ne sırada durmasını biliyorlar ne bir kibarlık , ailemle sırada beklerken rahatsız oldum hatta birine kızdım

böyle dolar gelecekse hiç gelmesin

Bizde klasik elektrikli ankastre var
    ama cok cok ender kullaniyoruz on yilda 10-15 kez kullanmisiz dir
    hanima diyorum biz bunu sus diye mi aldik
    o da bunun uzerine arada yufka dan borek ve kek filan yapip beni susturuyo iste ehe

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    bendeki franke .10 yıldır kullanıyorum.ankastre gomme dgaz fırın.fakat şimdi pahalı.diğer markalara bakabilirsiniz ucuz olarak.
    https://www.acarlaronline.net/katego...QaAkUlEALw_wcB

dgaz lı fırında daha lezzetlı oluyor.elektrıklıden daha ıyıdır.ekonomıktır.yakmadan pısırıyor.saglıklı.200derecede yavas pısırıceksınız.yakmadan.

Eyvallah bizdeki style

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Benim firin elektrikli, ocak var ustunde o dogalgazli...

Ama soyle iyice isinmis, kipkirmizi olmus bir kuzine uzerinde kaynayan bir gugumun sesini ve yaninda pisen kurufasulye kokusunu ozledim..

Syg,

Sayfa 833/1006 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •